logo

Інфраструктурні перетворення

Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» вперше за 30 років передбачено видатки на залізничний транспорт.

В межах бюджетних програм передбачено придбання 100 пасажирських вагонів (різні види) та проєкти з модернізації інфраструктури для розвитку пасажирських перевезень.

Натисніть на будь-який об’єкт на карті

Проектування та виконання робіт з відновлення залізничної колії європейського зразка шириною 1435 мм від станції Чоп до станції Ужгород з доведенням до перону залізничного вокзалу Ужгород

Заплановані заходи на 2021 рік

Розробка ТЕО за об’єктом «Нове будівництво залізничної колії шириною 1435 мм від станції Чоп до станції Ужгород з реконструкцією споруд інфраструктури та інженерних мереж у межах об’єкта будівництва в Закарпатській області»

Очікуваний результат

Забезпечення стійкого залізничного сполучення між Україною та Європейським Союзом, розвиток співпраці, культурний обмін, економічний розвиток та мобільність українських громадян як на регіональному, так і на національному та міжнародному рівнях, і в результаті - зміцнення східного партнерства.

Мета інфраструктурних проєктів

Підвищення якості обслуговування пасажирів

Скорочення часу поїздок

Підвищення мобільності населення країни

Зниження викидів СО2 в атмосферу

Наразі кошти передбачені лише на 2021 рік. Подальша реалізація проєктів та їх завершення здійснюватимуться виключно за рахунок фінансування коштами державного бюджету.

Маєте коментар щодо
розвитку інфраструктури?

Ваша думка неймовірно цінна і дозволить нам пришвидшити досягнення поставлених цілей.