Друк

Співпраця з профспілками – складова КСВ

 

Наша компанія впроваджує принципи корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Ми прагнемо забезпечити співробітникам компанії справедливу оплату і безпечні умови праці, створити можливості для розвитку і кар'єрного зростання, запропонувати привабливий соціальний пакет для кожного в умовах акціонування галузі.  

Укрзалізниця відкрита до взаємодії з профспілками, разом будує соціальний діалог для створення комфортного середовища працівникам компанії. Профспілки та менеджмент Укрзалізниці закладають фундамент колективно-договірних відносин, які будуть реалізовуватися в ПАТ «Українська залізниця».

Партнери компанії у визначенні основних підходів до формування соціальних гарантій для працівників - Профспілка залізничників і транспортних будівельників України, Вільна профспілка залізничників України, Вільна профспілка машиністів України, а також Федерація залізничників України.

 

Профспілка залізничників і транспортних будівельників України - понад 288 тис. членів. Створена 23 січня 1992 року. Офіційна сторінка: http://zalp.org.ua. Здійснює представництво і захист членів профспілки в органах державної влади та місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, їх об’єднаннями. Виступає представником інших профспілок при підписанні Галузевої угоди. Результатами постійної тісної співпраці Державної адміністрації залізничного транспорту та Профспілки є внесення зміни до Галузевої угоди з метою покращення умов праці та життя залізничників. Так, у 2014-2015 рр. було прийнято 3 спільні постанови про внесення змін до чинної Галузевої угоди щодо соціального захисту пенсіонерів, які змінили місце проживання, також залізничників, які постраждали в зоні проведення АТО і тих, які були мобілізовані на військову службу.

 

Вільна профспілка машиністів України (ВПМУ) - понад 2,5 тис. членів. Створена у березні 1992 року. Офіційна сторінка: http://vpmu.org.ua/

Добровільна неприбуткова всеукраїнська громадська організація,  до складу якої входять члени локомотивних бригад, працівники інших професій залізничного транспорту України.

 

Вільна профспілка залізничників України (ВПЗУ) - понад 1,3 тис. членів. Створена у листопаді 2006 року. Всеукраїнська громадська організація, її мета - охорона та захист трудових прав і соціально-економічних інтересів членів профспілки.