Друк

Соціальні пріоритети

Наш соціальний пріоритет – це підтримка людей, які присвятили залізничному транспорту свій кар’єрний шлях. Наразі галузь дбає про понад 230 тисяч ветеранів та пенсіонерів, які працювали на залізничному транспорті. 
Щороку в рамках Галузевої угоди для них організовуються відпочинок та лікування у відомчих оздоровницях, надається матеріальна допомога, проводяться благодійні акції, мистецькі заходи до свят з різноманітними подарунками. Так, пенсіонери та ветерани, які знаходяться в госпіталях і потребують дорогого хірургічного чи медикаментозного лікування, отримують матеріальну підтримку. Також галузь піклується про багатодітні сім'ї залізничників.

На підтримку найменш соціально захищених залізничників і членів їх родин галузь щороку спрямовує понад 100 млн грн, у 2014 році – понад 190 млн грн.

Влітку 2014 року організовано активний відпочинок та оздоровлення майже 11 тисяч дітей із сімей залізничників. Також оздоровлено 315 дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, 106 дітей-сиріт, 23 дітей-інвалідів, 122 дітей із категорії потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи.

З грудня 1992 року діє громадська організація Асоціація ветеранів війни та праці залізничного транспорту України. Вона об'єднує понад 1000 ветеранських організацій – це більш як 223 тисячі осіб.

Наші поважні старші колеги активно долучаються до просвітницької, виховної, профорієнтаційної та іншої громадської роботи в колективах і серед населення, підтримують пенсіонерів-залізничників у вирішенні соціальних питань.

Волонтери Ради ветеранів війни та праці залізниць відвідують важкохворих та немічних одиноких ветеранів, допомагають їм.

Протягом 2015 року в рамках виконання Галузевої угоди на залізничному транспорті з метою підтримки пенсіонерів-залізничників оплачено медичне трахування для 146,5 тис. пенсіонерів, забезпечено побутовим паливом 2,1 тис. пенсіонерів, оздоровлено 4,7 тис. пенсіонерів, прооперовано та проліковано 4,6 тис. пенсіонерів, придбано медикаменти та апарати для 3,1 тис. пенсіонерів.

 

ПРОЕКТ КОЛЕКТИВНОГО ДОГОВОРУ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА  «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» НА 2016 РІК