Друк

Наше дозвілля

Наше життя яскраве, активне та насичене цікавими заходами. Нас об’єднують спільні інтереси, ми цінуємо творчих і захоплюємося талановитими людьми. Дозвілля сповнене позитивними враженнями й допомагає нам краще пізнати один одного. Ми – за здоровий спосіб життя й радо ділимося своїми вміннями.  

В арсеналі цікавих заходів:

- галузеві змагання між колективами;

- конкурс на звання «Кращий працівник залізничного транспорту України»;

- спартакіади;

- чемпіонати Укрзалізниці з міні-футболу, волейболу;

- турніри з настільного тенісу;

- огляди-конкурси народної творчості залізничників;

- виставки творчих робіт.


Змагання трудових колективів підприємств і закладів залізничного транспорту та структурних підрозділів залізниць України проводяться за підсумками роботи впродовж року й півріччя.

Галузевий конкурс на звання «Кращий працівник залізничного транспорту України» проводиться щорічно до Дня залізничника за підсумками роботи за четвертий квартал минулого року та дев’ять місяців поточного року.

Огляд-конкурс народної творчості працівників залізничного транспорту має кілька етапів: спочатку проводиться на залізницях, а переможців обирають у фіналі.

Під час спартакіади команди магістралей України змагаються за призові місця й залікові очки в таких видах спорту: волейбол, міні-футбол, настільний теніс, шахи, гирьовий спорт та армрестлінг.

У футбольних турнірах Укрзалізницю з 2012 року представляє ФК «Експрес». За цей час команда взяла участь у понад десяти турнірах.

Зокрема, у 2013 році здобула третє місце в турнірі з міні-футболу на кубок СК «Нафтогазстрах-2013», у 2014 році нагороджена «Кубком надії» в турнірі «Бізнес Ліга» сезону 2013-2014 років, посіла третє місце в міжнародному турнірі з міні-футболу пам’яті колишнього міністра транспорту України – генерального директора Укрзалізниці Георгія Миколайовича Кірпи серед колективів залізничного транспорту України та закордонних підприємств, що проходив у місті Чоп. У 2015 році команда перемогла в розіграші «Престиж кубку» та кубку корпоративної ліги Silver турніру «Бізнес Ліга» сезону 2014-2015 років, отримала кубок глядацьких симпатій у турнірі з міні-футболу, присвяченому 29-й річниці Чорнобильської трагедії.

На залізничному транспорті проводиться спортивно-масова робота на базі 6 дорожніх (у Донецьку, Львові, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Києві) та 13 вузлових фізкультурно-спортивних клубів «Локомотив».

Фізкультурно-спортивні комплекси.

З історією та розвитком різних господарств залізничної галузі, особливостями техніки, внеском видатних залізничників і цікавими фактами можна ознайомитися в більш ніж сотні музеїв на мережі залізниць України.

До вашої уваги залізничні музеї.

Більше 20 дитячих оздоровчих закладів залізниць приймають маленьких відвідувачів. У них відпочивають не лише діти залізничників, а й діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-сироти, діти-інваліди, діти з категорії потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Заклади оздоровлення та відпочинку.

У галузевому змаганні за підсумками першого півріччя 2015 року перше місце здобув колектив ДТГО «Південно-Західна залізниця», друге - ДП «Одеська залізниця», третє - ДП «Південна залізниця».

Звання «Кращий працівник залізничного транспорту» у 2015 році присвоєно 177 залізничникам.

 У відомчих спортивних комплексах, на стадіонах, тенісних кортах, кінноспортивній базі й інших закладах фізичною культурою та спортом займаються понад 85 тисяч осіб, більшість із яких – залізничники та члени їхніх сімей.