Друк

Центри професійного розвитку персоналу

У системі АТ «Укрзалізниця» функціонують 10 центрів професійного розвитку персоналу та центрів професійної освіти (ЦПРП, ЦПО), головним завданням яких є забезпечення потреб підрозділів  Товариства у кваліфікованих робітниках, проведення професійного навчання за замовленням регіональних філій, та інших підрозділів Товариства.

Навчальний процес в ЦПРП (ЦПО) здійснюється відповідно до стандартів професійно-технічної освіти та типових навчальних планів і програм. Для забезпечення ефективного та якісного проведення навчального процесу використовується навчально-матеріальна база центрів, яка включає в себе спеціалізовані навчальні кабінети, лабораторії та навчальні полігони.

Навчання робітників у ЦПРП (ЦПО) проводиться з відривом від виробництва. Навчальний процес забезпечують штатні викладачі, а також сумісники з числа керівників, спеціалістів служб та підрозділів регіональних філій та філій. Перелік професій, за якими проводиться навчання у ЦПРП (ЦПО), визначено ліцензією Міністерства освіти і науки України та щорічними планами комплектування центрів.