Друк

Залізничні агенти змін

ПАТ «Укрзалізниця» розпочала пошук лідерів майбутніх реформ.  Форуми під гаслом «Залізничні агенти змін» пройдуть у всіх регіональних філіях та філіях компанії в рамках проекту «Укрзалізниця майбутнього». Проект ініційований керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» та відбуватиметься за участі членів правління. Його реалізація проводиться задля створення дорожньої мапи майбутніх перетворень компанії.

У заходах беруть участь активні та перспективні залізничники з активною життєвою позицією, які прагнуть  змін на краще та здатні своєю енергійністю і цілеспрямованістю реалізовувати важливі проекти. Модерує дискусійний майданчик викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Валерій Пекар. Учасники проекту стануть агентами змін в рамках процесу реформування за підтримки керівництва ПАТ «Укрзалізниця».

Під час реалізації  проекту «Укрзалізниця майбутнього» будуть виявлені перспективні ініціативи та ідеї, створені міжфункціональні проектні групи для реалізації стратегії реформування залізничної галузі України.

Шановні учасники Форуму «Залізничні агенти змін»

Під час стратегічних сесій в рамках Форуму «Залізничні агенти змін» напрацьовано низку цінних ідей та планів. Ми впевнені, що це зерна, із яких вже завтра виросте нова Українська залізниця.

Зараз ваші ідеї мають перерости в конкретні проекти, які отримають шанс бути реалізованими в ПАТ «Укрзалізниця».

Повідомляємо про започаткування практики зустрічі члена правління ПАТ «Укрзалізниця» Желько Марчека з однією ініціативною групою щосереди о 09:00 з метою обговорення проектних робіт. Обов’язковою умовою є правильність описання проектної роботи, яка має містити мету, завдання, інформацію про ресурси, що потрібно задіяти, термін окупності та ризики.

Деталі зустрічі просимо погоджувати через Департамент управління персоналом та соціальної політики (контактна особа – Криворучко Олександра, 5-04-91, kryvoruchko@uz.gov.ua).


Опрацьовані та оформлені проекти (вимоги до проектних робіт) надсилайте нам з приміткою  «Залізничні агенти змін_проект» на електронні адреси:

kryvoruchko@uz.gov.ua – для проектів рівня реалізації ПАТ «Укрзалізниця» (044 465-04-91 – Олександра Криворучко);

sw@sw.uz.gov.ua – для проектів рівня реалізації регіональної філії «Південно-Західна залізниця» (044 465-99-49 – Софія Василюк);

- pz_nkrzam@lotus.pz.uz.gov.uz  для проектів рівня реалізації філії «Південна залізниця» ((057) 724-16-32 – Лабжанія Ірина Миколаївна);

l.kostinjuk@dp.uz.gov.ua  для проектів рівня реалізації філії «Придніпровська залізниця» ((056) 793-08-27 – Костинюк Лідія Андріївна);

arturliber@gmail.com – для проектів рівня реалізації філії «Львівська залізниця» ((032) 226-39-08 – Лібер Артур Богданович);

nokppkod@ukr.net – для проектів рівня реалізації філії «Одеська залізниця» ((048) 727-47-01 – Камінський Віктор Сергійович).  

 Проекти ідей учасників форуму «Залізничні агенти змін» (м. Лиман)