Друк

Актуальна тема

09.07.2014

Пошкоджено вибухом шляхопровід на перегоні Роти–Світлодарське

Дев’ятого липня о 5:55 на 26 км перегону Роти–Світлодарське Донецької залізниці, при слідуванні вантажного поїзда машиніст виявив, що внаслідок вибуху пошкоджено шляхопровід над залізничними коліями, прольотна споруда впала на колію. У зв’язку з цим рух поїздів, що підвозили вугілля до Світлодарської ТЕС, поки що припинено.
09.07.2014

Укрзалізниця відмовилася від послуг сторонніх страхових компаній і обрала єдиного стратегічного партнера в страховій галузі

Нове керівництво Укрзалізниці на чолі з генеральним директором Борисом Остапюком запроваджує механізми прозорого та раціонального використання коштів за напрямком страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті.
08.07.2014

Підірвано колії на перегоні Скотовата–Ясинувата

Учора, сьомого липня, о 22:10 невідомі особи підірвали парну та непарну колії на 44 км перегону Скотовата–Ясинувата Донецької залізниці – це хід на Констянтинівку.
08.07.2014

Віталій Жураківський: залізничники намагаються в найкоротші терміни відкрити рух до станцій Красний Лиман та Слов’янськ

Станом на восьме липня вся колія від Харкова до Слов’янська готова для руху електропоїздів. Раніше було відновлено рух до Красного Лиману – поїзди до цієї станції пішли з Куп’янська та Харкова. Про це в інтерв’ю журналістам повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці Віталій Жураківський.
08.07.2014

Сьогодні на дільниці Лозова-Слов’янськ відновлено рух приміських поїздів

Восьмого липня відновлено курсування до станції Слов’янськ приміського електропоїзда № 6289 Лозова–Слов’янськ, рух якого було призупинено в зв’язку з проведенням АТО. Безпечність залізничних перевезень у Слов’янську проінспектували Міністр інфраструктури України Максим Бурбак та генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк.