Друк

Актуальна тема

31.12.2014

У період новорічних свят курсуватимуть додаткові поїзди в одеському та західному напрямках

На період новорічних та різдвяних свят Укрзалізниця призначила додаткові поїзди у найбільш популярних одеському та західному напрямках. Також збільшено кількість рейсів цілорічних поїздів.
30.12.2014

Минулої доби на роботах із прибирання снігу працювали понад 7 тисяч залізничників та 24 одиниці спеціальної техніки

Вчора і сьогодні на залізницях України і вдень, і вночі тривали заходи із прибирання снігу на коліях, вокзалах та станціях. Загалом до цієї роботи було залучено 7213 працівників та 24 одиниці снігоприбиральної техніки.
30.12.2014

Львівські залізничники для бійців АТО виготовляють теплі криївки

У зону проведення антитерористичної операції доставлені та вже встановлені переобладнані із контейнерів криївки, які для бійців батальйону територіальної оборони «Горинь» виготовили фахівці ремонтного вагонного депо Здолбунів Львівської залізниці та Здолбунівського механічного заводу. Про це написала галузева газета «Магістраль» в публікації «Домашній затишок на передовій».
30.12.2014

У межах Дебальцівського залізничного вузла заблоковані 900 вагонів із вугіллям

Через дії бойовиків, зокрема значне руйнуванням залізничної інфраструктури на Сході України та неможливість пропуску вантажів на важливих напрямках, у межах Дебальцівського залізничного вузла залишаються заблоковані 900 вагонів із вугіллям. Частина із них навантажена ще влітку.
30.12.2014

Лише за ранок 30 грудня залізничники вивезли з колій близько 10 тисяч метрів куб. снігу

Щоб забезпечити безперервний та безпечний рух поїздів навіть у складних погодних умовах, на залізницях України триває активна боротьба зі сніговою стихією. Лише сьогодні зранку залізничники вивезли з колій 9320 метрів куб. снігу.