Друк

Актуальна тема

30.10.2014

Укрзалізниця відправила у перший рейс вантажний поїзд із 76 нових піввагонів вітчизняного виробництва

30 жовтня вантажний парк Укрзалізниці поповнили 76 піввагонів виробництва державного підприємства «Укрспецвагон», які збудовані за кошти залізниць України. Введення їх в експлуатацію відбулося безпосередньо на підприємстві – виробництві. Із 76 піввагонів 64 збудовані у жовтні. Із нових піввагонів сформовано вантажний поїзд для перевезення руди за закільцьованим маршрутом Лозова – Кривий Ріг – Ужгород і далі на Польщу.
30.10.2014

За два місяці цього року Укрзалізниця збудує на власних підприємствах 127 вантажних вагонів

Упродовж листопада-грудня на підприємствах вагонного господарства Укрзалізниці: ДП «Укрспецвагон» та ДП «Дарницький ВРЗ», за дорученням керівника галузі Бориса Остапюка, планується збудувати 127 вантажних вагонів. Про це 30 жовтня повідомив начальник департаменту вагонного господарства Укрзалізниці Олексій Ткачик під час прес-туру на ДП «Укрспецвагон» на Харківщині. Там відправили у перший рейс новозбудовані за кошти Укрзалізниці 76 піввагонів.
29.10.2014

Водій автомобіля спричинив ДТП на залізничному переїзді у Миколаївській області, порушивши правила дорожнього руху

Безвідповідальне відношення водія автотранспорту до правил дорожнього руху призвело до чергового ДТП на залізничному переїзді.
29.10.2014

Електропоїзди Інтерсіті+ готують до експлуатації в зимових умовах

Підготовку швидкісних поїздів Інтерсіті+ до роботи у зимовий період буде завершено до 1 листопада. Про це повідомили в Українській залізничній швидкісній компанії.
29.10.2014

Суд скасував рішення Антимонопольного комітету України про зупинку конкурсу з оцінки майна Укрзалізниці

29 жовтня цього року Окружний адміністративний суд м. Києва визнав незаконним рішення Антимонопольного комітету про відміну конкурсу з проведення незалежної оцінки майна.