Друк
23.09.2014

На Сході України бойовики продовжують руйнувати залізничні колії та майно

Незважаючи на режим припинення вогню, на Сході України бойовики продовжують руйнувати залізничні колії, контактну мережу та рухомий склад. Про це під час прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі повідомив начальника управління аналітики головного управління перевезень Укрзалізниці Микола Топчієв.  

Так, за словами фахівця, лише за минулий тиждень на Донецькій залізниці сталося 10 випадків пошкодження залізничних об’єктів та майна. 

«Дев’ятнадцятого вересня внаслідок артобстрілу зазнало руйнувань локомотивне депо Дебальцеве-Сортувальне. Цього ж дня було пошкоджено шість локомотивів серії ЧМЕ-3 та два крани, постраждала покрівля даху та вибито скло в цехах», - зазначив Микола Топчієв.

Також, за інформацією фахівця постійно надходять повідомлення про мінування основних вокзалів в Києві, Харкові, Полтаві, Одесі, Дніпропетровську, Львові та інших містах. Іноді до 7-9 дзвінків на день, що   дестабілізує роботу.

Під час бойових дій на Сході постраждали, виконуючи свої службові обов’язки 77 залізничників. Із них 12 загинули на робочому місці, 65 були поранені.

 

Довідково:

Несанкціоновані втручання у роботу залізниць України

Найменування

Кількість випадків

За тиждень

З початку року

Повідомлення про встановлення вибухових пристроїв у вокзалах та на інших об’єктах інфраструктури

9

94

Повідомлення про встановлення вибухових пристроїв у рухомому складі залізничного транспорту

0

24

Виявлення вибухових пристроїв у рухомому складі чи на об’єктах інфраструктури

2

48

Насильство щодо персоналу залізничного транспорту чи учасників залізничного руху

1

82