Друк
24.06.2014

Міністр інфраструктури: Укрзалізниця планує у 2015 році придбати 15 дизель-поїздів Крюківського вагонобудівного заводу

У 2015 році Укрзалізниця планує придбати 15 дизель-поїздів Крюківського вагонобудівного заводу для використовування їх у приміському сполученні, повідомив Міністр інфраструктури Максим Бурбак. Рейковий автобус ДПКр-1 був також презентований поряд із швидкісним електропоїздом, який відправився сьогодні у перший рейс до Львова. 

Міністр інфраструктури нагадав, що Уряд на чолі з Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком  підтримав програму з модернізації та оновлення рухомого складу на 2014 рік. Для цього залучатимуться кошти під державні гарантії у розмірі 12,5 млрд. грн.

«Наразі ведуться переговори щодо купівлі 15 рейкових автобусів для курсування у приміському сполученні. Після проведення випробувань – ми побачимо, які вони в експлуатації – зможемо розміщувати замовлення», - підкреслив Міністр інфраструктури України Максим Бурбак.

За його словами, представлений дизель-поїзд випробовуватимуть на гірських ділянках Карпат.

Як зазначив очільник  Крюківського вагонобудівного заводу Володимир Приходько, цей дизель-поїзд – найновіша розробка підприємства. Він може курсувати не лише на приміських, а й на міжрегіональних маршрутах.

Дизель-поїзд, як і швидкісний міжрегіональний двосистемний електропоїздсерії ЕКр1, має герметичні міжвагонні переходи, систему клімат-контролю зручні крісла і місця та спеціальний підйомник для маломобільних пасажирів.

Максимальна експлуатаційна швидкість дизель-поїзда сягає 140 км/год.

Рухомий склад може бути представлений у 2- та 3-вагонній комплектаціях. Місць для сидіння у поїзді складом із двох вагонів – 153, із 3 вагонів – 269.

 

 

Фото ОНОВЛЮЄТЬСЯ за посиланням:

http://www.mtu.gov.ua/media/show/alias/perwuy_reys_kvrz/media_id/7100