Друк

Актуальна тема

13.08.2014

На звільненій від терористів станції Вуглегірськ на Донеччині залізничники перевіряють стан інфраструктури

Сьогодні працівники Укрзалізниці та Донецької залізниці перевіряють стан інфраструктури на станції Вуглегірськ, яка була звільнена від бойовиків. Про це в інтерв’ю журналістам повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці Віталій Жураківський.
12.08.2014

Кількість незаконних втручань у роботу залізничного транспорту збільшилася майже на 140 %

За 7 місяців 2014 року зафіксовано 358 випадків незаконних втручань у діяльність залізничного транспорту проти 150 за аналогічний період минулого року – збільшення становить майже 140 %.
12.08.2014

Під час артобстрілів пасажирського вагонного депо Донецьк частково пошкоджено пральний комбінат та травмовано залізничницю

Чергові атробстріли у Донецьку 11 серпня спричинили пожежу на пральному комбінаті пасажирського вагонного депо та травмування працівниці цеху охорони вагонів.
12.08.2014

Через військові дії і спад промислового виробництва Донецька залізниця втрачає вантажі

Військові дії і спад промислового виробництва на Донбасі помітно позначилися на перевезенні вантажів Донецької залізниці, які є основним джерелом фінансових надходжень підприємства.
12.08.2014

Відправлення пасажирських поїздів здійснюватиметься зі станції Ясинувата

У зв'язку з руйнуванням залізничної інфраструктури на ділянці Донецьк – Ясинувата всі пасажирські поїзди далекого сполучення 12 серпня відправлятимуться зі станції Ясинувата через ділянку Костянтинівка – Слов'янськ – Лозова. Поїзд № 584 Маріуполь – Київ відправлятиметься із Маріуполя і прямуватиме за маршрутом Волноваха – Камиш-Зоря – Запоріжжя.