Друк

Актуальна тема

13.08.2014

Укрзалізниця заощадила майже 2,2 млрд грн., переглянувши умови договорів із контрагентами

За дорученням генерального директора Укрзалізниці Бориса Остапюка на підприємствах залізничного транспорту здійснюються заходи, спрямовані на оптимізацію витрат галузі у скрутних економічних умовах.
13.08.2014

Сто вісімдесят сім пошкоджених залізничних об’єктів залишаються зруйнованими

Залізничники відновлюють пошкоджену інфраструктуру власними силами за тимчасовимм схемамм, що дозволяє рухатися поїздам з обмеженнями швидкостей, про це йшлося на черговому засіданні Робочої групи з розробки заходів з відновлення об’єктів інфраструктури, пошкоджених у результаті несанкціонованого втручання на Донецькій залізниці, що нещодавно відбулося в Укрзалізниці.
13.08.2014

Цього року у дитячих оздоровчих закладах залізниць України вже оздоровилося понад 7,5 тис. дітей із сімей залізничників

У цьому році у дитячих оздоровчих закладах залізниць України відпочило і оздоровилося вже 7559 дітей із сімей залізничників. На даний час у відомчих закладах ще оздоровлюється 3583 дитини.
13.08.2014

Придніпровська залізниця призначила на свята додатковий поїзд Дніпропетровськ – Генічеськ – Дніпропетровськ

З нагоди Дня незалежності України Придніпровська залізниця призначила додатковий поїзд №522/521 сполученням Дніпропетровськ – Генічеськ – Дніпропетровськ.
13.08.2014

Зі станції Ясинувата сьогодні буде відправлено 10 пасажирських поїздів

Попри значні пошкодження контактної мережі та колій Ясинуватського вузла в результаті обстрілів, сьогодні станція відправляє та приймає поїзди. Так, 13 серпня з Ясинуватої планується відправити10 пасажирських поїздів. Із них поїзд №70/69 Донецьк-Львів було відправлено у першій половині дня.