Друк

Актуальна тема

01.08.2014

Залізничники відновили майже 70 об’єктів колійного господарства та 25 км контактної мережі, зруйнованих терористами на Сході України

Попри складні та небезпечні умови, залізничники забезпечують рух поїздів, відновлюють пошкоджені об’єкти залізничної інфраструктури. Про це в ході брифінгу в Кризовому медіа-центрі повідомив начальник управління аналітики управління перевезень Укрзалізниці Микола Топчієв.
01.08.2014

Укрзалізниця безкоштовно вивезла із зони АТО понад 2,1 тис. пасажирів

Залізничники продовжують вивозити поїздами людей із небезпечної території Сходу України. На сьогодні Укрзалізниця за замовленнями Міжвідомчого координаційного штабу безкоштовно перевезла із донецького та луганського регіонів 2136 пасажирів.
31.07.2014

Укрзалізниця звернулася до правоохоронних органів із проханням перевірити своїх контрагентів на предмет співпраці з сепаратистами

Керівництво Укрзалізниці ініціювало перевірку правоохоронними органами всіх контрагентів, з якими залізниці України та підприємства залізничного транспорту співпрацюють на договірній основі.
31.07.2014

Залізничники посилили заходи з безпеки руху у зв’язку зі спекотливими погодними умовами

У зв’язку з підвищенням температури повітря в Україні залізничники вживають додаткових заходів для забезпечення безпеки руху залізничного транспорту, зокрема, здійснюють постійний контроль за нагріванням рейок у колії.
31.07.2014

Понад 50 станцій Донецької залізниці закриті через зумисно пошкоджену сепаратистами залізничну інфраструктуру

Укрзалізниця не має змоги відправляти вантажні вагони більш ніж на 50 станцій Донецької залізниці через руйнування інфраструктури (мостів, шляхопроводів, колій та контактної мережі) основного Чаплинського залізничного напрямку з Донецька на західні регіони України, яким курсувало 70% вантажних поїздів.