Друк

Актуальна тема

21.05.2012

За перший день продажу квитків на поїзди Hyundai було продано більш ніж тисячу місць

Після відкриття продажу квитків на швидкісні поїзди Hyundai протягом доби було продано 900 квитків на напрямок Київ – Харків і 200 квитків на напрямок Київ – Львів. Про це повідомив на брифінгу начальник Головного пасажирського управління Укрзалізниці Олександр Іванько.
21.05.2012

Відкрито новий вокзальний комплекс у Донецьку

Залізничний вокзальний комплекс Донецьк здано в експлуатацію після масштабної реконструкції. У заході взяли участь Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков, генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак, начальник Донецької залізниці Микола Рогов та представники місцевої влади.
18.05.2012

21 травня Борис Колесніков відкриє реконструйований вокзальний комплекс у Донецьку

21 травня о 15:00 реконструйований вокзальний комплекс Донецьк буде здано в експлуатацію. В урочистостях з нагоди відкриття оновленого залізничного вокзалу візьме участь Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков, генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак, голова Донецької обласної державної адміністрації Андрій Шишацький, Донецький міський голова Олександр Лук’янченко, начальник Донецької залізниці Микола Рогов та інші почесні гості.
18.05.2012

З 27 травня електропоїзди Hyundai курсуватимуть у сполученнях Київ-Харків та Київ-Львів

Із введенням у дію нового графіка руху пасажирських поїздів на 2012-2013 роки з 27 травня розпочнуть курсувати міжрегіональні електропоїзди виробництва Hyundai Rotem у сполученнях Київ-Харків – 2 пари та Київ-Львів – 1 пара. Продаж квитків на проїзд в електропоїздах Hyundai буде відкрито в ніч з суботи на неділю, 20.05.2012 в 00:00.
17.05.2012

Випробування нових поїздів Hyundai продовжаться до засідання приймальної комісії 24 травня

Випробування нових міжрегіональних електропоїздів Hyundai продовжаться до засідання приймальної комісії 24 травня. Про це повідомив в інтерв’ю журналістам перший заступник генерального директора Укрзалізниці Микола Сергієнко. Він також пояснив, що наразі проходять експлуатаційні випробування першого поїзда Hyundai Rotem, як і було обумовлено вимогами контракту. Решта поїздів знаходяться в стадії підготовки та приймальних випробувань.