Друк
09.07.2014

У електропоїзді ПАТ КВБЗ виробник замінить обладнання, але загрози безпеці пасажирів не існує

Перевезення пасажирів на маршруті Київ-Вінниця-Одеса з 8 липня 2014 року тимчасово здійснюватимуться одним електропоїздом Інтерсіті+ №761/762 виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Інший електропоїзд завод-виробник відкликав в Української залізничної швидкісної компанії для того, щоб замінити перетворювачі особистих потреб системи забезпечення електроживлення. Це обладнання, яке забезпечує функціонування систем освітлення, вентиляції, кондиціювання та санвузлів.  

Учора бригада сервісної служби заводу-виробника після прибуття електропоїзда на станцію Одеса виявила відмову у роботі перетворювачів, тому пасажирів було пересаджено у поїзд №24 Одеса-Москва, а виробник відкликав електропоїзд для оперативного усунення несправностей. Пасажирам, які звернулися до кас для компенсації різниці у вартості проїзду, були повернені кошти.

Інформація, яка розповсюджена низкою ЗМІ про виникнення недоліків у конструкції електропоїзда виробництва ПАТ КВБЗ не відповідає дійсності.

У безпечності поїзда запевнив завод-виробник. «Склад електропоїзда на ходу. Він самостійно прибув із Одеси на станцію Крюків-на-Дніпрі. Сталася лише відмова обладнання, яке не дозволяє створити комфортні умови для пасажирів. Просимо вибачення»,  - зазначив технічний директор заводу Сергій Лутонін.

За інформацією завода-виробника, для відновлення роботи даного обладнання знадобиться орієнтовно 10 днів.

На даний момент перевезення пасажирів електропоїздом Інтерсіті+ №761/762 виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» здійснюються у штатному режимі.