Друк

Актуальна тема

20.08.2014

Через бойові дії на сході України пошкоджена база для ремонту та експлуатації залізничної техніки

У зоні бойових дій, окрім залізничної інфраструктури, постраждали також ремонтна та експлуатаційна база Донецької залізниці: локомотивні і вагонні депо, колійна техніка. На двох станціях, звільнених українськими військами – депо Слов’янськ та Красний Лиман, – власними силами залізниць ведуться відновлювальні роботи.
19.08.2014

Поїзди зі Сходу України відправляються зі станцій Костянтинівка та Маріуполь

У зв'язку з руйнуванням залізничної інфраструктури на ділянках Донецьк-Ясинувата – Скотувата, Ясинувата – Авдіївка та Рутченково – Мандрикіне – Доля відправлення пасажирських поїздів дальнього сполучення здійснюється зі станцій Костянтинівка і Маріуполь.
19.08.2014

Борис Остапюк та Максим Бурбак відкрили у Краматорську залізничний вокзал після реконструкції

Сьогодні, 19 серпня, генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк та Міністр інфраструктури Максим Бурбак під час інспекційної поїздки у Донецьку область відкрили після реконструкції вокзальний комплекс станції Краматорськ.
19.08.2014

Борис Остапюк: залізнична лікарня у Красному Лимані реконструйована та готова приймати пацієнтів

Генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк та Міністр інфраструктури України Максим Бурбак 19 серпня відвідали реконструйовану залізничну лікарню у Красному Лимані.
18.08.2014

Через бойові дії пошкоджено перегін Скотувата–Ясинувата, рух зі станцій Ясинувата та Донецьк не здійснюється

Шістнадцятого серпня на перегоні Скотувата-Ясинувата зруйновано опору та 600 м контактної мережі парної і непарної колій, а самі колії підірвано. Раніше, 12 серпня, терористи вже підривали колії на цьому перегоні, проте залізничникам вдалося відновити рух. При цьому, як повідомили в головному управлінні колійного господарства Укрзалізниці, на цьому та на інших перегонах колії бойовики підривають неодноразово, а залізничникам у стислий термін доводиться здійснювати відновлювальні роботи для забезпечення руху поїздів.