Друк

Актуальна тема

06.08.2014

Залізничники забезпечують перевезення солі з Донеччини альтернативним маршрутом і відбудовують міст через річку Сіверський Донець

Залізничники роблять все можливе для перевезення солі з Донецької області, забезпечують транспортування залізничним транспортом продукції державного підприємства «Артемсіль». Про це під час перебування на Донеччині 5 серпня розповів генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк.
06.08.2014

Сепаратисти танками руйнують станції Донецької залізниці

Сепаратисти продовжують нищити залізничну інфраструктуру. Напередодні, намагаючись зруйнувати непарну колію горловини станції Булавин, терористи кілька разів навмисно проїхалися по ній танком. Упродовж останніх двох тижнів пошкоджено колії та стрілочні переводи станцій Доломит, Електрична, ім. Кашпарова, Микитівка, Торез, Луганськ, Донецьк та Горлівка.
06.08.2014

На вихідні Укрзалізниця призначила додатковий поїзд з Києва до Ужгорода

Для задоволення потреб населення Укрзалізниця призначила додатковий поїзд Київ – Ужгород – Київ. Із Києва додатковий поїзд № 207К/207Л Київ – Ужгород вирушить 8 серпня о 17:30 та прибуде до Ужгорода наступного дня о 9:31. У зворотному напрямку поїзд вирушить 10 серпня о 13:21 та прибуде до столиці України о 6:17.
05.08.2014

Укрзалізниця безкоштовно перевезла майже 2,5 тис. переселенців із зони АТО

З 7 липня по 4 серпня за замовленнями регіональних координаційних штабів зі східних регіонів безкоштовно перевезено 2458 пасажирів зі станцій Сватове, Красноармійськ та з Луганська/Волновахи. Про це повідомили в Головному пасажирському управлінні Укрзалізниці.
05.08.2014

Генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк та міністр інфраструктури Максим Бурбак інспектують відновлювальні роботи на Донеччині

Сьогодні генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк та міністр інфраструктури Максим Бурбак здійснили чергову інспекційну поїздку у Донецьку область, де перевірили хід відновлення залізничної інфраструктури у Слов’янську та Красному Лимані.