Друк

Актуальна тема

19.07.2012

Доходи залізниці від роботи вантажних вагонів в Україні в рази вищі, ніж за її межами

Середньодобова дохідність українських вантажних вагонів, задіяних для перевезень у межах країни, в рази вища, ніж плата за користування ними у країнах СНД та Балтії. Про це повідомив генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак. «Дохід від одного критого вагону задіяного у перевезеннях у межах країни складає близько 500 грн/доб., натомість ми отримуємо за його використання у країнах СНД і Балтії близько 120-150 грн/доб.», – зауважив Володимир Козак.
18.07.2012

За перше півріччя Донецька залізниця перерахувала до державного, місцевих бюджетів та цільових фондів 1539 мільйонів гривень

Донецька залізниця повністю виконала фінансові зобов’язання перед державним бюджетом за перше півріччя 2012 року. Згідно оперативних даних до державного, місцевих бюджетів та цільових фондів перераховано 1539 млн грн, зокрема, ПДВ — 506 млн грн, податок на прибуток — 181 млн грн., єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування — 580 млн грн, та ін.
18.07.2012

«Cонячний» об'єкт Євро-2012 відкрився для дітей працівників Південної залізниці

17 липня відбулося святкове відкриття літнього сезону в дитячому лікувально-оздоровчому центрі «Сонячний» Південної залізниці У святі взяли участь Герой України, начальник Південної залізниці Віктор Остапчук, голова Дорпрофсожу В'ячеслав Залозний, ректор УкрДАЗТ Микола Данько.
18.07.2012

Володимир Козак: «Пасажири обирають залізницю»

За півтора місяці літа залізничним транспортом України перевезено майже 10,5 млн пасажирів. Про це сьогодні на брифінгу в Кабінеті Міністрів України повідомив генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак. «Ми врахували досвід минулих років. Цього літа для забезпечення перевезень пасажирів курсує 300 пар пасажирських поїздів, з яких 171 пара курсує цілорічно, 88 – призначені на літній період, а також 41 пара – це разові поїзди, які призначаються у дні «пікового» підвищення пасажиропотоку і для перевезення організованих груп пасажирів та дітей», - повідомив генеральний директор Укрзалізниці.
18.07.2012

Володимир Козак: «Цього року зросла кількість пасажирів, які подорожують залізницею до Криму»

Цього року кількість пасажирів, які подорожують до Криму залізничним транспортом України, зросла майже на 4%. Про це в ході брифінгу у Кабінеті Міністрів України повідомив генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак. У кримському напрямку передбачена 101 пара поїздів, з яких: 24 – цілорічних, 71 – призначених на літній період, 6 – разових. Для перевезення пасажирів в кримському напрямку загалом задіяно 1443 пасажирські вагони. Окрім 677 пасажирських вагонів, які курсують в складі поїздів у напрямку Криму цілорічно, у літній період Укрзалізницею додано 766 пасажирських вагонів.