Друк

Актуальна тема

22.05.2012

Реконструйований вокзальний комплекс Донецьк розпочав обслуговувати пасажирів

Реконструйований вокзальний комплекс Донецьк розпочав обслуговувати пасажирів вже з 00 год.00 хв. 22 травня поточного року. Після реконструкції вокзальний комплекс замість 15 тисяч може обслуговувати більше 35 тисяч пасажирів за добу: у дальньому сполученні - до 13 тисяч пасажирів на добу, тоді як раніше лише п’ять тисяч, у приміському сполученні – до 22 тисяч пасажирів (до реконструкції – 10 тисяч). Загальна площа приміщень вокзального комплексу зросла з 5 800 м² до 21 593 м².
22.05.2012

Для забезпечення літніх перевезень пасажирів Укрзалізниця задіє близько 140 вантажних локомотивів

З настанням періоду літніх перевезень та з метою повного забезпеченням потреб пасажирів у перевезеннях залізничники перевели 140 вантажних локомотивів на здійснення пасажирських перевезень. Таке рішення було прийнято у зв’язку з старінням парку пасажирських локомотивів та їх постійним дефіцитом. Такий крок є неефективним з точки зору використання потужностей вантажного локомотива, призводить до фінансових втрат перевізника, однак здійснено для задоволення попиту пасажирів на перевезення під час літнього періоду.
21.05.2012

Майже 40% пасажирів зацікавлені у швидкісному денному сполученні

Для виявлення ставлення пасажирів до розвитку і поширення на нові маршрути денного швидкісного руху, а також до заміни нічних поїздів на денні швидкісні Укрзалізниця провела широке безвибіркове анкетування, в якому взяли участь 5785 респондентів.
21.05.2012

У денних електропоїздах «Hyundai» будуть усі пільги на проїзд

Пільги на проїзд, встановлені законодавством України, поширюватимуться і на проїзд у денних електропоїздах «Hyundai». Наприклад, студент при проїзді у вагоні 2-го класу сплачуватиме 50% вартості проїзду, а при проїзді у вагоні 1-го класу студент, окрім половини вартості проїзду у 2-му класі, сплатить також і різницю вартості проїзду між 1-м та 2-м класом у повному розмірі. Аналогічний принцип оплати діє і при проїзді у нічних поїздах.
21.05.2012

Укрзалізниця пропонує знижки на проїзд у електропоїздах «Hyundai» при оформленні квитків «туди - зворотньо»

При оформленні проїзду у швидкісні поїзди категорії „Інтерсіті+”, до яких належать електропоїзди «Hyundai» в напрямку „туди” та „зворотно” застосовується знижка в розмірі 10% від вартості проїзду. Вона діє у будь-який день тижня та будь-яку пору року.