Друк

Актуальна тема

23.04.2012

Залізничний вокзал у Маріуполі готується обслуговувати більше пасажирів

Маріупольський залізничний вокзал у зв'язку із введенням нових швидкісних електропоїздів Skoda буде обслуговувати більше пасажирів. Про це заявив начальник пасажирської служби Донецької залізниці Володимир Міхієнко, коментуючи чутки, які поширилися у місті, про нібито заплановане закриття вокзалу.
23.04.2012

Директор Українського транспортно-логістичного центру В.Іващук: «Ми дали клієнтам можливість планувати навантаження за дві доби»

За словами директора Українського транспортно-логістичного центру Володимира Іващука останнім часом залізничники вантажили 1 млн 200 тис тонн вантажів на добу. Наразі обіг інвентарних вагонів складає не менше 20 діб – тоді як обіг вагонів держкомпаній, якими керував УТЛЦ, за 3 місяці значно покращився: якщо на початку року оберт вагона становив 6,5 доби, то вже в квітні зменшився до 5,2 доби.
20.04.2012

Юрій Меркулов: Обсяги транзиту залежать від сприяння залученню вантажів на рівні держави та зовнішньоекономічних договорів підприємств

Впродовж І кварталу Укрзалізниця перевезла 12 млн тонн вантажів у транзитному сполученні, що менше за аналогічний період минулого року на 2548,2 тис. тонн або 17,4%. Загалом транзит становить близько 11% вантажів у загальній структурі залізничних вантажоперевезень. Основне зменшення транзиту проти січня-березня минулого року спричинило скорочення обсягів перевезень наступних номенклатурних позицій: - нафти і нафтопродуктів – на 23,3%; - хімміндобрив – на 43,1%; - руди залізної і марганцевої – на 18,4%; - хімікатів – на 31,4%.
20.04.2012

Укрзалізниця: Маріуполь увійшов у п'ятірку міст, жителі яких подорожуватимуть двоповерховими швидкісними поїздами «Skoda»

Маріуполь ввійшов у «п'ятірку» міст, між якими буде курсувати двоповерховий красень-електропоїзд Skoda чеського виробництва. Мета нововведень — якісно покращити залізничне сполучення з Маріуполя. Із запуском комфортабельних прискорених чеських поїздів «Skoda» вони з’єднають Маріуполь з Донецьком, Луганськом, Дніпропетровськом і Харковом. При цьому час у дорозі з Маріуполя до Донецька зменшиться практично вдвічі.
20.04.2012

Будівництво двоколійного Бескидського тунелю у Карпатах розпочнеться вже цього року

У Карпатах тривають підготовчі роботи до будівництва нового залізничного Бескидського тунелю, що розпочнеться вже цього року. Для України – це об'єкт стратегічного значення, оскільки цим маршрутом перевозяться вантажі до західного кордону країни, а також транзитні вантажі в напрямку Західної і Центральної Європи, - пише газета «Сегодня» у випуску №88 (4100) за 20.04.12. Новий двоколійний тунель побудують на зміну старому одноколійному, котрий уже знаходиться в аварійному стані.