Друк

Актуальна тема

01.03.2016

Годувати пасажирів швидкісних поїздів почав новий оператор

Першого березня у вагонах швидкісних поїздів запрацювали WOG CAFE. Тепер стравами та напоями пасажирів забезпечує оператор ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» - це новий рівень сервісу, якості харчування, широкий асортимент і доступні ціни.
29.02.2016

Модернізація інфраструктури та рухомого складу – пріоритетні напрямки капітальних інвестицій ПАТ «Укрзалізниця» на 2016 рік

Пріоритетними напрямками капінвестицій ПАТ «Укрзалізниця» є модернізація колії та рухомого складу. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Олександр Завгородній під час наради з обговорення проекту консолідованого фінансового плану ПАТ «Укрзалізниця» на 2016 рік за участю представників Мінінфраструктури, ПАТ «Укрзалізниця», комітету Верховної Ради з питань транспорту, провідних українських компаній, організованою Американською торгівельною палатою та Центром транспортних стратегій.
29.02.2016

Брифінг щодо послуг харчування у швидкісних поїздах нового постачальника

Першого березня на станції Київ-Пасажирський відбудеться брифінг щодо послуг харчування у швидкісних поїздах нового постачальника – початку роботи оператора ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ».
26.02.2016

До 8 Березня вже призначено 9 додаткових поїздів

ПАТ «Укрзалізниця» продовжує аналізувати попит пасажирів на перевезення до свята 8 Березня й відповідно до нього призначає додаткові поїзди на популярних маршрутах. Наразі вже можна придбати квитки на 6 додаткових поїздів у західному напрямку та на 3 поїзди – в південному.
26.02.2016

У січні цього року залізничним транспортом скористалися майже вдвічі більше пасажирів на інвалідних візках

У січні 2016 року в поїздах ПАТ «Укрзалізниця» подорожували 119 громадян, які пересуваються на візках. Це майже вдвічі більше, ніж за відповідний період минулого року. Залізничники продовжують адаптувати сервіс та інфраструктуру до потреб маломобільних пасажирів.