Друк

Актуальна тема

15.02.2016

Обраний оператор з надання послуг харчування для пасажирів швидкісних поїздів

Філія «Українська швидкісна залізнична компанія» (УЗШК) обрала оператора з надання послуг харчування для пасажирів поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті. За результатами конкурсу, що відбувся 1 лютого 2016 року, було визначено переможця – ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ».
15.02.2016

До 1 квітня керівники ПАТ «Укрзалізниця» подадуть декларації за минулий рік

Посадовці ПАТ «Укрзалізниця» подадуть деклараії про майно, доходи, витрати й зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік згідно з чинним законодавством – до 1 квітня 2016 року. Це допоможе втілити в життя розпочатий у процесі реформування залізничного транспорту курс на запобігання зловживанням у залізничній галузі, стане ще одним кроком на шляху очищення лав залізничників від корупціонерів.
12.02.2016

У 2015 році через невиправданий ризик майже 60 громадян постраждало від ураження електрострумом на залізницях

У 2015 році внаслідок наближення до пристроїв електропостачання на залізницях травмовано електрострумом 57 громадян (з них 23 – смертельно). Серед травмованих – 20 дітей віком до 16 років (10 загиблих).
12.02.2016

ПАТ «Укрзалізниця» оголошує конкурс на визначення постачальника продуктів харчування для реалізації в поїздах далекого сполучення

Одним із пріоритетів в процесі реформування ПАТ «Укрзалізниця» є підвищення рівня та якості послуг для пасажирів. З метою забезпечення для пасажирів найкращих стандартів сервісу, ПАТ «Укрзалізниця» оголошує проведення відкритого та прозорого конкурсу на визначення єдиного постачальника продуктів харчування, які реалізовуватимуться для пасажирів поїздів далекого сполучення.
12.02.2016

На Придніпровській залізниці сприяють правоохоронним органам у протидії корупційним проявам серед працівників галузі

Сьогодні, 12 лютого, співробітниками правоохоронних органів було затримано посадову особу Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень, яку підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ст. 369-2 Кримінального Кодексу України.