Друк

Актуальна тема

16.01.2016

У 2015 році внаслідок проведення в галузі антикорупційних заходів 21 працівника залізничного транспорту притягнуто до відповідальності

Упродовж 2015 року ПАТ «Укрзалізниця» реалізувало низку заходів із запобігання корупційним та економічним правопорушенням у залізничній галузі. За результатами цієї роботи працівники ПАТ «Укрзалізниця» передали матеріали до правоохоронних органів, за якими відносно 45 працівників залізничного транспорту відкрито 36 кримінальних проваджень. Керівництво галузі наполягає на необхідності не лише виявляти правопорушників-корупціонерів, а й взагалі викорінити корупційні прояви на залізничному транспорті.
15.01.2016

Під час зимових свят поїзди ПАТ «Укрзалізниця» перевезли понад 1,8 млн пасажирів

У період новорічних та різдвяних свят понад 1,8 млн пасажирів обрали для подорожей українські поїзди, що майже на 171 тис. більше ніж під час масових зимових перевезень 2014 – 2015 років.
15.01.2016

ПАТ «Укрзалізниця» відправила контейнерний поїзд Новим шовковим шляхом

15 січня 2016 року з Іллічівська відправився в демонстраційний рейс контейнерний поїзд за маршрутом Україна – Грузія – Азербайджан – Казахстан – Китай (через Каспійське та Чорне моря). Цей маршрут є Новим шовковим шляхом, який дозволить перенаправляти вантажопотоки в східному напрямку в обхід території Російської Федерації.
15.01.2016

На зустрічі в Баку підписано протокол щодо спільних заходів для збільшення вантажопотоків у східному напрямку

Вчора в Баку було підписано протокол про встановлення комплексної конкурентоспроможної тарифної ставки на вантажоперевезення Транскаспійським міжнародним транспортним маршрутом. У міжнародній зустрічі взяли участь керівники залізниць України, Азербайджанської Республіки, Республіки Казахстан та Грузії.
13.01.2016

ДОПОМОЖІТЬ СПІВРОБІТНИЦІ ПАТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» ПОБОРОТИ ТЯЖКУ ХВОРОБУ

Начальник відділу комбінованих перевезень та оперативної діяльності Регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Ольга Юріївна Козак 1973 року народження протягом 2 років бореться з онкозахворюванням. Вона мужньо перенесла 3 операції та 12 хіміотерапій, але, на жаль, хвороба не відступила.