Друк

Актуальна тема

29.02.2016

Брифінг щодо послуг харчування у швидкісних поїздах нового постачальника

Першого березня на станції Київ-Пасажирський відбудеться брифінг щодо послуг харчування у швидкісних поїздах нового постачальника – початку роботи оператора ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ».
26.02.2016

До 8 Березня вже призначено 9 додаткових поїздів

ПАТ «Укрзалізниця» продовжує аналізувати попит пасажирів на перевезення до свята 8 Березня й відповідно до нього призначає додаткові поїзди на популярних маршрутах. Наразі вже можна придбати квитки на 6 додаткових поїздів у західному напрямку та на 3 поїзди – в південному.
26.02.2016

У січні цього року залізничним транспортом скористалися майже вдвічі більше пасажирів на інвалідних візках

У січні 2016 року в поїздах ПАТ «Укрзалізниця» подорожували 119 громадян, які пересуваються на візках. Це майже вдвічі більше, ніж за відповідний період минулого року. Залізничники продовжують адаптувати сервіс та інфраструктуру до потреб маломобільних пасажирів.
26.02.2016

11 березня у Харкові пройде форум лідерів залізничних реформ

ПАТ «Укрзалізниця» продовжує пошук лідерів майбутніх реформ. 11 березня під гаслом «Залізничні агенти змін» у Харкові пройде другий форум, ініційований керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» задля створення дорожньої мапи майбутніх перетворень компанії.
26.02.2016

ПАТ «Укрзалізниця» подовжує термін прийому заявок на участь у конкурсі на визначення постачальника продуктів харчування для реалізації в поїздах далекого сполучення

У зв‘язку із надходженням звернень від потенційних претендентів, які бажають взяти участь у конкурсі, але не встигли належним чином підготувати конкурсні пропозиції, конкурсна комісія прийняла рішення про подовження строку подачі конкурсних пропозицій до 12:00 03 березня 2016 року за київським часом. Процедура розкриття конкурсних пропозицій розпочнеться цього ж дня о 14:00.