Друк

Актуальна тема

28.05.2015

Розраховуючи ціну дизпалива за формулою, у квітні залізнична галузь могла економити на кожній тонні до 2 тис. грн на день, але завадив АМКУ

ДП «Укрзалізничпостач», що здійснює централізовані закупівлі продукції для залізничної галузі, відстоює в Окружному адміністративному суді м. Києва право купувати дизпаливо прозоро й економічно вигідно. Державне підприємство в позові від 27 травня просить суд скасувати рішення Антимонопольного комітету, що не дозволяє застосувати формульне ціноутворення. Про це в ході брифінгу розповів в.о. начальника ДП «Укрзалізничпостач» Євген Хорощак.
28.05.2015

На залізничному транспорті зберігається пільговий проїзд для всіх найменш соціально захищених верств населення

Велика кількість категорій пільговиків і надалі зможе користуватися послугами залізничного транспорту за пільговою ціною та безкоштовно. Зокрема, через те, що з 1 червня зберігається пільговий проїзд для пенсіонерів за віком, до яких уже належить більшість громадян з категорій, для яких пільги відмінені, чорнобильців та інвалідів у приміському сполученні, а у дальньому сполученні пільгами й надалі зможуть скористатися 18 із 25 категорій.
27.05.2015

Антимонопольний комітет України вже ввосьме з початку року блокує закупівлі стратегічної продукції для залізничної галузі

Антимонопольний комітет України в восьмий з початку цього року раз повторив свій сценарій блокування процедури конкурсних торгів на закупівлю важливої продукції для залізничної галузі. Так, 26 травня за рішенням АМКУ призупинено закупівлю обмежувача перенапруги до розгляду скарги приватного підприємства.
27.05.2015

За три роки впровадження швидкісного руху поїздами скористалося майже 6 млн пасажирів

Сьогодні - третя річниця з часу впровадження швидкісного залізничного руху в Україні у внутрішньому сполученні. За цей період збільшилася кількість їх маршрутів та обсяги перевезень пасажирів.
27.05.2015

28 травня відбудеться брифінг керівника Укрзалізничпостач: «Хто блокує закупівлі дизпалива за вигідною ціною і чому залізничники оскаржать дії АМКУ в суді?»

У четвер, 28 травня 2015 року, об 11:30 в Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-брифінг в.о. директора ДП «Укрзалізничпостач» Євгена Хорощака на тему: «Хто блокує закупівлі дизпалива за вигідною ціною і чому залізничники оскаржать дії Антимонопольного комітету України в суді?» Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у прес-брифінгу.