Друк

Актуальна тема

03.03.2016

На найближчі вихідні призначено ще один додатковий поїзд з Києва до Одеси

ПАТ «Укрзалізниця» призначено додатковий поїзд № 223 Київ – Одеса. Загалом до Міжнародного жіночого дня до послуг пасажирів уже 13 додаткових поїздів на популярних маршрутах.
01.03.2016

До свята 8 Березня вже призначено 11 додаткових поїздів

Для зручності пасажирів, які планують подорожі залізницею до свята 8 Березня, ПАТ «Укрзалізниця» призначило ще два додаткових поїзди. Вони курсуватимуть на популярних напрямках Київ – Львів та Одеса – Львів. Загалом на передсвяткові дати та на Міжнародний жіночий день уже призначено 11 додаткових поїздів.
01.03.2016

На поїзди в передсвяткові дні є ще понад 7 тис. вільних місць

Щоб усі охочі мали можливість відправитися у святкову подорож з нагоди 8 Березня, ПАТ «Укрзалізниця» запропонувало в найбільш популярних напрямках понад 50 тис. квитків. З них у продажу ще наявні близько 7 тис. місць. А кількість додаткових поїздів, які призначені ПАТ «Укрзалізниця» до Міжнародного жіночого дня, вже сягнула 11.
01.03.2016

Годувати пасажирів швидкісних поїздів почав новий оператор

Першого березня у вагонах швидкісних поїздів запрацювали WOG CAFE. Тепер стравами та напоями пасажирів забезпечує оператор ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» - це новий рівень сервісу, якості харчування, широкий асортимент і доступні ціни.
29.02.2016

Модернізація інфраструктури та рухомого складу – пріоритетні напрямки капітальних інвестицій ПАТ «Укрзалізниця» на 2016 рік

Пріоритетними напрямками капінвестицій ПАТ «Укрзалізниця» є модернізація колії та рухомого складу. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Олександр Завгородній під час наради з обговорення проекту консолідованого фінансового плану ПАТ «Укрзалізниця» на 2016 рік за участю представників Мінінфраструктури, ПАТ «Укрзалізниця», комітету Верховної Ради з питань транспорту, провідних українських компаній, організованою Американською торгівельною палатою та Центром транспортних стратегій.