Друк
20.11.2015

Олександр Завгородній взяв участь у відкритті руху поїздів на перегоні Сартана – Маріуполь

19 листопада залізничники увели в експлуатацію непарну колію залізничного мостового переходу через річку Кальчик на 1260 км перегону Сартана – Маріуполь Донецької залізниці, який було зруйновано внаслідок терористичних дій 23 грудня 2014 року. У заході взяв участь в.о. генерального директора Укрзалізниці Олександр Завгородній.

 

Відновлення руху по обох коліях дозволить забезпечити роботу маріупольських металургійних підприємств, а також підвищить безпечність пасажирських перевезень. Нагадаємо, що рух по парній колії відновлено  20 жовтня, коли по відбудованому мосту пройшов перший вантажний поїзд з продукцією «Азовсталі» зі станції Сартана в Маріупольський торговельний порт.

 

 Міст через річку Кальчик після руйнування.

 Роботи з відбудови мостового переходу через Кальчик виконувалися з серпня 2015 року за підтримки металургів. За цей час було відремонтовано опору залізничного моста, яка була пошкоджена вибухом, замінені зруйновані частини двох сталезалізобетонних прогонових будов, виконано монтаж  опорних частин, укладено верхню будову колії на мосту і підходах до нього, відновлено контактну та інші мережі. Витрати Донецької  залізниці на ці роботи становлять 2,6 млн грн.

  

Міст через річку Кальчик після відновлення.

 Довідково:

Спочатку на дільниці Волноваха – Маріуполь було облаштовано тимчасовий обхід зруйнованого мостового переходу – витрати на це склали близько 8 млн грн. Ці роботи виконали підрозділи Донецької залізниці та підприємств міста Маріуполь і  6  січня   2015 року вже розпочався рух поїздів.