Друк
11.06.2014

Менеджмент Укрзалізниці придбав казначейські зобов’язання «Військові» на загальну суму 35 тис. грн.

Шостого червня керівники Укрзалізниці на чолі з генеральним директором Борисом Остапюком у столичному відділенні Ощадбанку придбали казначейські зобов’язання «Військові». Таким чином менеджмент Укрзалізниці став учасником загальнонаціональної патріотичної кампанії з підтримки Збройних Сил України. Загальна сума сплачених залізничниками коштів за придбання сертифікатів склала 35 тис. грн., які будуть спрямовані на задоволення нагальних потреб армії.

Як зазначають в Укрзалізниці, збереження територіальної цілісності та суверенітету – це одні з головних ознак державності. Українські військові ціною власного життя захищають базові цінності і потребують підтримки в матеріальному забезпеченні. Придбання державних цінних паперів – казначейських зобов’язань – це можливість зробити особистий внесок у справу захисту України.

До цього проекту, основним завданням якого є залучення додаткових коштів до державного бюджету для надання фінансової підтримки Збройним Силам України, спостерігається суспільний інтерес. Станом на 3 червня, як повідомляє прес-служба Ощадбанку, вже продано майже 7 тис. «Військових» сертифікатів. «У грошовому еквіваленті це майже 7 млн грн. реальних грошей, які будуть спрямовані на нагальні потреби Збройних Сил України», - зазначається у повідомленні  прес-служби Ощадбанку: http://www.oschadnybank.com/ua/press-service/news/2503671/

За повідомленням прес-служби Ощадбанку, найбільше «Військових» сертифікатів продано в Києві та області, а також у Миколаївській, Запорізькій та Хмельницькій областях.

Нагадаємо, що казначейські зобов’язання «Військові» серії В номінальною вартістю 1000 гривень, кошти від реалізації яких будуть спрямовані на підтримку української армії, Ощадбанк розпочав продавати 21 травня цього року. Сертифікат казначейського зобов’язання «Військові» містить 4 купони. Придбати казначейські зобов’язання може будь-яка фізична особа у відділеннях Ощадбанку, список яких розміщено на офіційному сайті  АТ «Ощадбанк»: http://www.oschadnybank.com/ua/private/kzv/