Друк

Актуальна тема

22.10.2015

АНОНС

23 жовтня о 10:00 у приміщенні Укрзалізниці (вул. Тверська, 5, к. 116) відбудеться прес-конференція в.о. генерального директора Укрзалізниці Олександра Завгороднього на тему: «Новий етап розвитку залізниць України, основні досягнення нового менеджменту за 3-й квартал 2015 року та перспективи роботи в форматі ПАТ «Укрзалізниця».
21.10.2015

Залізничники планують відновити сполучення на ділянці Арциз – Басарабяска

Залізничники України та Молдови планують реалізувати проект будівництва залізничної ділянки Березине – Басарабяска та капітального ремонту колії ділянки Арциз – Березине. Про це домовилися в ході переговорів 20 жовтня 2015 року в Одесі голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі, в. о. генерального директора Укрзалізниці Олександр Завгородній, а також начальники ДП «Залізниця Молдови» та Одеської залізниці.
21.10.2015

З 25 жовтня поїзди курсуватимуть за зимовим часом

Укрзалізниця нагадує пасажирам, що 25 жовтня в Україні відбудеться перехід на зимовий час. Відправлення та прибуття поїздів на квитках вказується з урахуванням цього переходу.
21.10.2015

Від ефективності роботи залізниць залежить можливість збільшити зарплату залізничникам, – О.Завгородній

У ході реформування залізничної галузі будуть створені умови для достойного рівня оплати праці, в той же час буде переглянуто функціональне значення підрозділів, щоб уникнути дублювання та підвищити ефективність процесів. Про це повідомив голова комісії з реорганізації Укрзалізниці Олександр Завгородній 20 жовтня під час конференції трудового колективу Одеської залізниці, де обговорювався хід виконання колективного договору за 9 місяців поточного року.
21.10.2015

Відбулася державна реєстрація публічного акціонерного товариства «Українська залізниця»

21 жовтня 2015 року відбулася державна реєстрація публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», код ЄРДПОУ 40075815. Процедуру здійснив відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємств Печерського району реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві.