Друк

Актуальна тема

27.11.2014

Залізниці України працевлаштували понад 200 залізничників - вимушених переселенців

Українські залізниці приділяють велику увагу працевлаштуванню залізничників-переселенців із зони АТО. Станом на 24 листопада, залізниці України та підприємства залізничного транспорту працевлаштували 202 працівника, які переїхали з тимчасово окупованих територій.
27.11.2014

Профспілка залізничників просить Президента України захистити багатотисячний колектив від безпідставних звинувачень у корупції

Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України звернулася до Президента України з проханням вплинути на правоохоронні та контролюючі органи, які безпідставними обвинуваченнями і постійними перевірками дестабілізують роботу залізничної галузі та створюють напругу у трудовому колективі галузі. Відповідне звернення було ухвалено одноголосно на засіданні Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України, що відбулося 27 листопада у Києві.
27.11.2014

Профспілка залізничників просить Прем’єр-міністра України вирішити долю Донецької залізниці

Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України звернулася до Прем’єр-міністра України з проханням вирішити питання щодо подальшої діяльності ДП «Донецька залізниця» та не зупиняти його роботу. Відповідне звернення було ухвалено одноголосно на засіданні Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України, що відбулося 27 листопада у Києві.
27.11.2014

Найпотужніша профспілка залізничників закликає Президента України, уряд та парламент не допустити передачу медичних закладів галузі у комунальну власність

Працівники та пенсіонери залізничної галузі звернулися до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України VIIІ скликання з проханням не приймати жодних рішень щодо передачі відомчих закладів охорони здоров’я залізничного транспорту України у комунальну власність. Відповідне звернення було ухвалено одноголосно на засіданні Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України, що відбулося 27 листопада у Києві.
27.11.2014

Залізничники виготовили мобільні пічки і передали на Схід України

Залізничники продовжують долучатися до допомоги захисникам Вітчизни. Працівники Львівського локомотиворемонтного заводу та вагонного депо Клепарів виготовили і передали на Схід у зону бойових дій пічки для обігріву у польових умовах.