Друк

Актуальна тема

10.08.2014

До уваги пасажирів! Змінено маршрут прямування поїздів східного напрямку

Станом на 10 серпня поїзд № 69 Маріуполь – Донецьк – Львів відправляється зі станції Донецьк. Поїзд № 341 Ясинувата – Сімферополь відправляється із Донецька та курсує зміненим маршрутом через ділянку Ясинувата – Костянтинівка – Слов'янськ – Лозова. Поїзд №84 Маріуполь – Київ для мешканців Донецька відправляється із Донецька по своєму маршруту. Для мешканців Маріуполя і Волновахи призначено окремий поїзд, який прямуватиме до Києва через Волноваху, Камиш-Зорю та Запоріжжя.
09.08.2014

До уваги пасажирів!

У результаті бойових дій постраждала залізнична інфраструктура на ділянці Рутченково-Мандрикіне-Доля. У зв'язку з цим з 9 серпня скасований поїзд №84 сполученням Маріуполь-Київ.
08.08.2014

АНОНС Першого етапу відкритого конкурсу закупівель Укрзалізниці

11 серпня о 10:00 в Укрзалізниці відбудеться перший етап конкурсу оцінки майна та майнових прав Укрзалізниці та підпорядкованих підприємств – розкриття конкурсних пропозицій щодо закупівлі послуг з оцінки активів для формування статутного капіталу ПАТ «Українська залізниця».
08.08.2014

З 8 серпня та 1 жовтня змінюються тарифи на проїзд у пасажирських поїздах у внутрішньому сполученні

Тарифи на проїзд у пасажирських поїздах будуть проіндексовані з 8 серпня та 1 жовтня цього року. Вартість проїзду збільшиться двічі по 10 % у всіх категоріях пасажирських вагонів, окрім вагонів СВ та поїздів Інтерсіті+. Однак тарифи на здійснення пасажирських перевезень і після індексації залишаться нижчими від їх економічно обґрунтованого рівня. Проїзд українською залізницею і надалі є найдешевшим серед країн СНД.
08.08.2014

Відновлено рух поїздів по залізничному мосту через річку Сіверський Донець, підірваному на початку червня

Залізничники відкрили рух поїздів по парній колії залізничного мосту через річку Сіверський Донець, що на 442 км перегону Ямпіль – Сіверськ Донецької залізниці.