Друк

Актуальна тема

03.07.2014

Залізничники отримають тринадцяту заробітну плату у третьому кварталі

Залізниці України працюють стабільно, вчасно виплачують зарплату працівникам та виконують всі соціальні зобов’язання перед колективами. У третьому кварталі залізничникам буде виплачено винагороду за підсумками роботи у 2013 році (тринадцяту зарплату). Про це повідомили в головному фінансовому управлінні Укрзалізниці.
03.07.2014

Відновлено залізничний рух через пошкоджений під час вибуху міст на перегоні Оріхівська – Мала Токмачка

З 17:00 2 липня 2014 року відновлено рух поїздів через залізничний шляхопровід на 252-му км перегону Оріхівська – Мала Токмачка (Запорізька область), який був пошкоджений у результаті підриву в ніч на 24 червня.
03.07.2014

Укрзалізниця роз’яснює: надання пільгових тарифів на перевезення вантажів має не корупційні, а законні підстави

Останнім часом у ЗМІ та серед різних протестно налаштованих громадян з’являються звинувачення, що Тарифна комісія Укрзалізниці, яку у 2006 році очолював нинішній генеральний директор Борис Остапюк, надала експедиторам знижки на перевезення низки транзитних вантажів ніби то неправомірно. Такі твердження мають суб’єктивний характер. Перевірки господарської діяльності Укрзалізниці і аудити не виявили зловживань з цього питання.
02.07.2014

Невідомі особи підірвали колії під вантажним поїздом

Першого липня невідомі особи здійснили серію підривів ділянок колії на Донецькій залізниці. Так, на перегоні Іловайськ – Кутейникове о 16:15 відбувся підрив непарної та парної колій під вантажним поїздом, що рухався зі швидкістю 45 км/год.
02.07.2014

Укрзалізниця здійснює групові перевезення людей із місць ведення бойових дій

Укрзалізниця на звернення громадської організації забезпечує вивезення групи людей із місць проведення бойових дій. Для пасажирів зі Сходу додатково сформовано 2 плацкартні вагони – це понад 100 місць. Серед цих осіб – люди з особливими потребами, жінки, пенсіонери та ветерани.