Друк

Актуальна тема

21.08.2014

З Києва до Тернополя курсуватиме швидкісний поїзд Інтерсіті

З 22 серпня 2014 року розпочне курсувати новий швидкісний поїзд Інтерсіті сполученням Дарниця – Київ – Тернопіль – Київ – Дарниця. Новий напрямок обслуговуватиметься комфортним рухомим складом з локомотивною тягою виробництва ПрАТ “Крюківський вагонобудівний завод”.
21.08.2014

Пішов із життя почесний залізничник – Володимир Ілліч Басов

Сьогодні, 21 серпня 2014 року, на 65 році трагічно пішов із життя почесний залізничник – Володимир Ілліч Басов. Це важка та непоправна втрата для рідних, близьких, друзів і всіх, хто знав його та працював разом.
21.08.2014

З початку року Укрзалізниця навантажила понад 12 млн тонн зернових вантажів

За інформацією, наданою головним управлінням перевезень Укрзалізниці, станом на 20 серпня з початку 2014 року навантажено 12,4 млн тонн зерна, кукурудзи, шроту, макухи та ін.
20.08.2014

Укрзалізниця на День Незалежності призначила ще три додаткові поїзди до Західної України

Для забезпечення потреб населення у перевезеннях залізничним транспортом Укрзалізниця на День Незалежності України у західному напрямку призначила ще три додаткових поїзда. Зокрема, призначено два поїзда із Києва до Івано-Франківська та один із Києва до Ужгорода.
20.08.2014

Відправлення пасажирських поїздів дальнього сполучення здійснюється зі станцій Маріуполь та Костянтинівка

У зв’язку з руйнуванням залізничної інфраструктури на ділянках Донецьк – Ясинувата – Скотувата, Ясинувата – Авдіївка, Рутченкове –Мандрикине – Доля відправлення пасажирських поїздів дального сполучення здійснюється зі станцій Констянтинівка і Маріуполь.