Друк

Актуальна тема

01.09.2015

Майже 4 тисячі студентів-першокурсників розпочали навчання у закладах залізничного профілю

Цьогоріч до коледжів залізничного спрямування на денну форму навчання вступили більше 2 тис. студентів, із них майже 1,6 тис. – вчитимуться за державним замовленням. Студентами університетів стали майже 2 тис. осіб, із них 1,1 тис. – за держзамовленням.
01.09.2015

З 1 вересня усі швидкісні поїзди мають доступ до інтернету

Відсьогодні в усіх 10 електропоїздах виробництва компанії Hyundai Rotem, 2 поїздах «Тарпан» та 2 поїздах локомотивної тяги виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» пасажири можуть скористатися послугою WI-FI доступу до мережі Інтернет. Роботи з монтажу відповідного обладнання завершилися наприкінці серпня, а в перших трьох поїздах WI-FI з’явився наприкінці липня.
01.09.2015

Дорогі школярі та їхні батьки!

Сьогодні День знань святкують і діти працівників залізничного транспорту, які розпочали новий навчальний рік. Хочу привітати кожну родину залізничників і побажати успіхів та натхнення.
01.09.2015

В останню декаду серпня на найбільшому вуглевидобувному підприємстві України залізничники вантажили рекордну кількість вагонів вугілля

Навантажувати на 60 вагонів більше за норму залізничникам вдалося завдяки злагодженості роботи з працівниками вуглевидобувного підприємства. Також, сприяло збільшенню навантаження наявність у достатній кількості вагонів та локомотивів.
01.09.2015

До Дня знань юні художники – переможці конкурсу малюнка отримали від Укрзалізниці шкільне приладдя

Майже 300 дітей працівників залізничного транспорту та вихованців дитячих залізниць – учасників конкурсу малюнка зможуть створювати цікаві сюжети завдяки подарункам від Укрзалізниці – наборам для творчості. Переможцям – юним художникам, яких визначили у п’яти номінаціях, вручили рюкзаки та шкільне приладдя.