Друк

Актуальна тема

26.01.2016

За минулий рік залізницям компенсовано менше 40% витрат за перевезення пільговиків

Упродовж 2015 року залізничним транспортом у приміському сполученні перевезено понад 45 млн пасажирів на суму 402,3 млн грн., витрати від яких за перевезення пасажирів пільгових категорій залізничникам має компенсувати місцева влада.
26.01.2016

ПАТ «Укрзалізниця» оголошує відкритий відбір на посади начальників двох департаментів

Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця»розпочинає пошук кандидатів на посади начальника Департаменту адміністративного забезпечення та начальника Департаменту оцінки та мотивації персоналу.
25.01.2016

Минулої доби залізничники очистили від снігу понад 2,5 тис. стрілочних переводів

Упродовж минулих вихідних та в ніч з 24 на 25 січня на залізницях України не припинялися роботи з прибирання снігу на коліях та пасажирських платформах. Загалом на боротьбу зі сніговими переметами вийшли близько 1,2 тис. залізничників, які задіяли й спеціальну техніку.
22.01.2016

Минулої доби понад 6,5 тисяч залізничників прибирали сніг на коліях та платформах

Для безперервного руху поїздів минулої доби на всіх залізницях України цілодобово тривали роботи з прибирання снігу на коліях, вокзалах та станціях. Загалом на боротьбу зі сніговими опадами вийшли понад 6,5 тисяч залізничників і кілька десятків одиниць спецтехніки.
21.01.2016

ПАТ «Укрзалізниця» оголосило 2016 рік роком створення належних умов для доступу маломобільних пасажирів до об’єктів залізничної інфраструктури

Залізничники прагнуть усунути бар’єри, що перешкоджають людям з інвалідністю на рівні з іншими отримувати послуги на вокзалах та станціях. Керівництво ПАТ «Укрзалізниця» оголосило 2016 рік роком створення належних умов для доступу маломобільних пасажирів до об’єктів залізничної інфраструктури. У галузі вже розпочали втілювати відповідну програму.