Друк

Актуальна тема

20.11.2015

Залізничники в ході Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху провели понад 1200 зустрічей зі школярами

Спільно з місцевими органами ДАІ та Національної поліції працівники залізниць в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху з 9 по 15 листопада посилили заходи щодо запобігання ДТП при перетині автомобільних шляхів та залізничних колій. Залізничники застерегли водіїв від порушень спеціальними пам’ятками про наслідки ДТП та провели роз’яснювальну роботу зі школярами.
20.11.2015

Завдяки замовленням Укрзалізниці Дніпропетровський тепловозоремонтний завод повернувся до повного робочого тижня і збільшив обсяги робіт

Завдяки курсу Укрзалізниці на максимальне завантаження профільних підприємств з ремонту рухомого складу, Дніпропетровський тепловозоремонтний завод (ДТРЗ) отримав можливість стабільно працювати. На заводі планують ввести другу зміну та збільшити кількість працівників робітничих спеціальностей – токарів, ливарників, складальників та ін.
20.11.2015

Олександр Завгородній взяв участь у відкритті руху поїздів на перегоні Сартана – Маріуполь

19 листопада залізничники увели в експлуатацію непарну колію залізничного мостового переходу через річку Кальчик на 1260 км перегону Сартана – Маріуполь Донецької залізниці, який було зруйновано внаслідок терористичних дій 23 грудня 2014 року. У заході взяв участь в.о. генерального директора Укрзалізниці Олександр Завгородній.
19.11.2015

Німеччина має намір надати фінансування для модернізації українських тепловозів

Шістнадцятого листопада Дніпропетровський тепловозоремонтний завод відвідала делегація Німеччини на чолі з Державним секретарем Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Хансом-Йоахімом Фухтелем. Мета візиту стосувалася підтримки німецьким Урядом програми модернізації парку магістральних локомотивів 2ТЕ116 з продовженням терміну служби, надання допомоги для відновлення транспортної інфраструктури східних регіонів України, яка значно постраждала під час бойових дій.
19.11.2015

Залізничники виявили майже 400 пошкоджених вагонів під час місячника контролю за вантажними операціями

В жовтні 2015 року Укрзалізниця організувала та провела місячник контролю за вантажними операціями (особливо грейферними кранами) в вагони інвентарного парку, зокрема в портах. За результатами перевірки було виявлено 387 пошкоджених вагонів, про це повідомили в департаменті вагонного господарства Укрзалізниці.