Друк

Актуальна тема

13.10.2014

АНОНС: Попередні підсумки перевірки численних фактів корупції на Центральному залізничному вокзалі у місті Києві

14 жовтня об 12:00 в Укрзалізниці відбудеться брифінг начальника відділу протидії корупції на залізничному транспорті Красічкова Олександра Володимировича щодо попередніх підсумків перевірки численних фактів корупції на Центральному залізничному вокзалі у місті Києві.
13.10.2014

Залізничники та галузеві медики вчаться надавати допомогу при невідкладних станах у небезпечних умовах

На підприємствах залізничного транспорту відбудуться навчально- тренінгові семінари з виживання та надання домедичної допомоги при різних невідкладних станах в умовах недоступності кваліфікованої медичної допомоги.
13.10.2014

Одеська залізниця готується до транспортування африканського вугілля

У середині серпня нинішнього року Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» уклало контракт з компанією Steel Mont Trading Ltd на поставку 1 млн метричних тонн вугілля антрацитової групи, з метою забезпечення диверсифікованості джерел поставок вугілля в Україну. Перша партія вугілля 84 тис. т прибуде в Іллічівський морський порт 16—20 жовтня 2014 р. Судно TX Scotian Express, завантажене вугіллям, уже вийшло з порту Річардс-Бей (ПАР).
10.10.2014

Укрзалізниця будує другі колії на одноколійних перегонах і збільшує пропускну здатність

Для збільшення пропускної здатності Укрзалізниця працює над усуненням так званих «вузьких місць», якими є одноколійні перегони. Так триває будівництво других колій на перегоні Федунка — Яреськи, що розташований на електрифікованій дільниці прискореного руху Гребінка —Полтава. Так залізничники вже уклали 3,5 км рейко-шпальної решітки другої колії, до кінця року на цьому перегоні планується укласти ще 0,9 км колійної решітки.
09.10.2014

Спецодяг оглядачів вагонів прикрасили гаслом: «Слава Україні!»

На спецодязі оглядачів-ремонтників вагонів Придніпровської залізниці з’явилося гасло — привітання «Слава Україні!» і відповідь на нього «Героям слава!». Про це повідомила галузева газета «Магістраль».