Друк
23.12.2015

Залізничники проведуть розслідування інциденту щодо інформування пасажира про його зупинку

Фахівці ПАТ «Укрзалізниця» та регіональної філії «Південно-Західна залізниця» проводять службове розслідування щодо дотримання провідником поїзда № 126 Київ – Костянтинівка посадової інструкції.

Перевірка пов’язана з інцидентом, що стався 21 грудня 2015 року в поїзді № 126 Київ – Костянтинівка. Пасажирка цього поїзда Катерина Переверзева повідомила в соціальній мережі Фейсбук, що провідниця не попередила військового про його зупинку згідно з квитком, через що солдат був змушений вийти на наступній зупинці.

Керівництво ПАТ «Укрзалізниця» та регіональної філії «Південно-Західної залізниці» докладе максимум зусиль для встановлення істини та вжиття відповідних заходів.

Про результати розслідування буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, згідно з п. 53 «Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом», який був затверджений постановою Кабінету міністрів №252 від 19 березня 1997 року з усіма змінами, «провідник вагону, на зберіганні в якого знаходяться проїзні документи, повинен повідомити пасажиру про наближення поїзда до місця призначення не пізніше ніж за 30 хвилин до прибуття поїзда та повернути йому проїзні документи».