Друк
09.04.2014

Придніпровська залізниця призначила курсування чотирьох щоденних приміських поїздів у кримському напрямку

Для забезпечення приміського сполучення на дільниці Новоолексіївка–Сиваш (Україна) Придніпровська залізниця призначила щоденні приміські поїзди №6915/6916 Запоріжжя-2–Сиваш–Запоріжжя-2 та №6913/6914 Новоолексіївка–Сиваш–Новоолексіївка, - повідомили в Головному управлінні приміських перевезень Укрзалізниці. Призначення цих поїздів дозволило зберегти приміське залізничне сполучення у кримському напрямку.

Нагадаємо, що з 1 квітня 2014 року керівництво невизнаної Кримської залізниці відмінило  курсування низки приміських поїздів, які прямували на материкову частину України на напрямках Сімферополь – Новоолексіївка та Джанкой – Вадим. Зокрема, відмінили електропоїзди №6602 Новоолексіївка – Мелітополь та №6601 Мелітополь – Новоолексіївка. Наразі залишився курсувати регіональний поїзд № 870/869 Миколаїв – Керч – Миколаїв складом дизель-поїзда Одеської залізниці.

Внаслідок прийняття цих рішень приміське залізничне сполучення материкової частини України з Кримським півостровом обмежено в напрямку Крима по станції Новоолексіївка та Вадим, а з Кримського півострова в напрямку материкової частини України по станції Солоне Озеро та Армянськ, при цьому пересадка пасажирів із материкової частини України на півострів Крим та зворотно не забезпечується.

Керівництво Придніпровської залізниці зверталося до керівництва Кримської дирекції з пропозицією щодо призначення приміських поїздів на ділянці Мелітополь–Джанкой (складами Запорізького моторвагонного депо) та Джанкой–Новоолексіївка (складами Сімферопольського моторвагонного депо) зі збереженням усіх зупинок.

Однак на сьогодні ця пропозиція кримською стороною була не підтримана, з їх трактування: «До вирішення питання про організацію митно-прикордонного огляду на ділянці Новоолексіївка–Джанкой із документальним визначенням тривалості зазначеного огляду в составах приміських поїздів».