Друк

Актуальна тема

11.03.2016

Залізничники долучаються до загальнонаціональної акції ‪#‎FreeSavchenko‬‬‬‬

Майже 300-тисячний колектив залізничників України долучається до загальнонаціональної акції ‪#‎FreeSavchenko. На знак підтримки Надї Савченко залізничники 11 березня о 14:00 вийдуть на всі центральні вокзали країни.
11.03.2016

До 8 Березня «Укрзалізниця» запропонувала пасажирам майже вдвічі більше місць у поїздах, ніж торік

ПАТ «Укрзалізниця» у передсвяткові дні та в Міжнародний жіночий день 8 Березня запропонувало пасажирам у поїздах до усіх куточків нашої країни понад 654 тис. місць. Така пропозиція місць дозволила повністю задовольнити потреби населення в перевезеннях залізницею. Із запропонованих місць у поїздах було реалізовано понад 478 тис.
11.03.2016

Більше тисячі поїздів в Україні дали символічний гудок у рамках загальнонаціональної акції ‪#‎FreeSavchenko

Залізничники України долучилися до загальнонаціональної акції на підтримку Надії Савченко. Вони 11 березня вийшли на центральні вокзали країни з транспарантами ‪#‎FreeSavchenko.
11.03.2016

У Харкові пройшов другий форум «Залізничні агенти змін»

Сьогодні, 11 березня, у Харкові в рамках заходів «Укрзалізниця майбутнього», ініційованих керівництвом ПАТ «Укрзалізниця», пройшов другий форум лідерів майбутніх реформ «Залізничні агенти змін». Під час заходу близько 200 делегатів регіональної філії «Південна залізниця» долучилися до напрацювання перспективних проектів, покликаних пришвидшити реформування залізничної галузі.
10.03.2016

ПАТ «Укрзалізниця» та Національна Асамблея інвалідів України спільно адаптують залізничну інфраструктуру для людей з особливими потребами

ПАТ «Укрзалізниця» запросило експертів Національної Асамблеї інвалідів України для консультацій з фахівцями регіональних філій-залізниць, щоб визначити першочерговий комплекс робіт з адаптації залізничної інфраструктури для людей з особливими потребами. Таке рішення прийняли на спільній нараді, що відбулася 10 березня під керівництвом в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Олександра Завгороднього та Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю Валерія Сушкевича.