Друк

Актуальна тема

11.04.2014

Максим Бурбак: найближчим часом буде прискорено проходження поїзду Київ-Чернівці на 2 години

Найближчим часом на ратифікацію до Верховної Ради України буде подано Протокол про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про діяльність залізничного транспорту. Про це сьогодні, 11 квітня, під час свого виступу на засіданні Чернівецької обласної ради повідомив Міністр інфраструктури України Максим Бурбак.
10.04.2014

На Великодні свята Укрзалізниця призначила ще два додаткових поїзда: із Києва до Ужгорода та Івано-Франківська

Для забезпечення потреб пасажирів у перевезеннях залізничним транспортом під час Великодніх свят Укрзалізниця збільшила кількість додаткових поїздів. Так, призначено ще два поїзда із Києва до Ужгорода та Івано-Франківська. Всього на період Великодніх свят уже призначено 9 додаткових поїздів та додаткові рейси 2-х графікових поїздів.
09.04.2014

У I-му кварталі 2014 року кількість ДТП на залізничних переїздах і коліях поза переїздами збільшилася на 5 випадків

Упродовж І-го кварталу 2014 року на залізничних переїздах і коліях поза переїздами сталося 23 дорожньо-транспортні події, що на 5 випадків більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зокрема, 18 випадків на переїздах та 5 – на коліях поза переїздами. Усі ДТП на залізничних переїздах трапилися внаслідок порушення водіями автотранспорту правил дорожнього руху.
09.04.2014

Придніпровська залізниця призначила курсування чотирьох щоденних приміських поїздів у кримському напрямку

Для забезпечення приміського сполучення на дільниці Новоолексіївка–Сиваш (Україна) Придніпровська залізниця призначила щоденні приміські поїзди №6915/6916 Запоріжжя-2–Сиваш–Запоріжжя-2 та №6913/6914 Новоолексіївка–Сиваш–Новоолексіївка, - повідомили в Головному управлінні приміських перевезень Укрзалізниці. Призначення цих поїздів дозволило зберегти приміське залізничне сполучення у кримському напрямку.
09.04.2014

На травневі свята Укрзалізниця призначила 8 додаткових поїздів

Для забезпечення потреб пасажирів у перевезеннях залізничним транспортом під час травневих свят Укрзалізниця призначила 8 додаткових поїздів у найбільш популярних напрямках. Призначені поїзди курсуватимуть із Києва до Львова, Ужгорода, Івано-Франківська, Вінниці, Миколаєва та з Харкова до Ужгорода. На більшість рейсів поїздів уже відкрито попередній продаж квитків.