Друк

Актуальна тема

27.05.2015

Антимонопольний комітет України вже ввосьме з початку року блокує закупівлі стратегічної продукції для залізничної галузі

Антимонопольний комітет України в восьмий з початку цього року раз повторив свій сценарій блокування процедури конкурсних торгів на закупівлю важливої продукції для залізничної галузі. Так, 26 травня за рішенням АМКУ призупинено закупівлю обмежувача перенапруги до розгляду скарги приватного підприємства.
27.05.2015

За три роки впровадження швидкісного руху поїздами скористалося майже 6 млн пасажирів

Сьогодні - третя річниця з часу впровадження швидкісного залізничного руху в Україні у внутрішньому сполученні. За цей період збільшилася кількість їх маршрутів та обсяги перевезень пасажирів.
27.05.2015

28 травня відбудеться брифінг керівника Укрзалізничпостач: «Хто блокує закупівлі дизпалива за вигідною ціною і чому залізничники оскаржать дії АМКУ в суді?»

У четвер, 28 травня 2015 року, об 11:30 в Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-брифінг в.о. директора ДП «Укрзалізничпостач» Євгена Хорощака на тему: «Хто блокує закупівлі дизпалива за вигідною ціною і чому залізничники оскаржать дії Антимонопольного комітету України в суді?» Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у прес-брифінгу.
27.05.2015

Поїзд Інтерсіті+ з Дарниці до Трускавця курсує, як і раніше, без обмежень маршруту

Швидкісний поїзд Інтерсіті+ № 741/742 сполученням Дарниця, Київ – Трускавець – Київ, Дарниця курсує відповідно до графіку руху до кінцевої станції, без обмежень маршруту.
26.05.2015

Укрзалізниця влітку оздоровить дітей у 13 галузевих закладах

Цього літа діти залізничників зможуть відпочити в 13 галузевих оздоровчих закладах, розташованих в екологічно чистих куточках України.