Друк

Актуальна тема

02.07.2014

Невідомі особи підірвали колії під вантажним поїздом

Першого липня невідомі особи здійснили серію підривів ділянок колії на Донецькій залізниці. Так, на перегоні Іловайськ – Кутейникове о 16:15 відбувся підрив непарної та парної колій під вантажним поїздом, що рухався зі швидкістю 45 км/год.
02.07.2014

Укрзалізниця здійснює групові перевезення людей із місць ведення бойових дій

Укрзалізниця на звернення громадської організації забезпечує вивезення групи людей із місць проведення бойових дій. Для пасажирів зі Сходу додатково сформовано 2 плацкартні вагони – це понад 100 місць. Серед цих осіб – люди з особливими потребами, жінки, пенсіонери та ветерани.
02.07.2014

Новий менеджмент Укрзалізниці повністю зруйнував схему відкатів у вантажних перевезеннях

Нове керівництво Укрзалізниці, оголосивши боротьбу з корупцією на залізниці, повністю зруйнувало схему відкатів від вантажних перевезень. Так, на сьогодні триває процедура розірвання договорів та припинені будь-які відносини Укрзалізниці та Українського транспортно-логістичного центру з так званими фірмами-«прокладками»: ТОВ «Юніон Ком Транс», ТОВ «Юніверсал Карго Транс», ТОВ «Карготранс», ТОВ «Рейл Карго Транс», ТОВ «Транс Систем Лоджистікс» та ТОВ «Юніон Транс Сервіс».
01.07.2014

1 липня невідомі особи підірвали колії на двох перегонах і станції Донецької залізниці

О 2:30 по станції Кондрашевська-Нова невідомі особи здійснили кілька вибухів на стрілочному переводі № 1 і ділянці колії. У результаті цього виведено з ладу сполучна тяга, рамна рейка, відсутній електропривід, також підірвано колію біля вхідного світлофора на 973 км, пошкоджені 12 м залізничного полотна (15 дерев'яних шпал і 12 м рейок).
01.07.2014

Залізничники, що постраждали внаслідок протиправних дій терористів, отримали фінансову допомогу від держпідприємства та безкоштовне лікування

Четверо з шести поранених на Сході працівників Донецької залізниці – складач поїздів локомотивного депо Слов’янськ, два охоронці вокзалу станції Ясинувата та монтер колії станції Слов’янськ, – вже одужали та приступили до роботи. Про це повідомили в головному управлінні охорони і організації праці.