Друк
24.12.2015

ПАТ «Укрзалізниця» надало багажний вагон для перевезення медичного обладнання для учасників АТО та вимушених переселенців

Сьогодні зі Львова до Полтави в складі поїзда № 112 Львів – Харків буде відправлено багажний вагон з медичним обладнанням та інвентарем для учасників АТО, військових та вимушених переселенців із зони ведення бойових дій. Поїзд відправиться о 16:05 та прибуде до станції Полтава Південна 25 грудня о 08:25. Рішення надати багажний вагон для безкоштовного перевезення медичного обладнання за зверненням ІГО «Допомога Армії України» прийняте правлінням ПАТ «Укрзалізниця».

 

Медичний інвентар та обладнання буде доставлений у лікарні Полтави. Це гуманітарна допомога української діаспори. Ініціатива громадських організацій «Допомога Армії України» звертається з проханням про надання багажного вагона для безкоштовного перевезення медикаментів та обладнання вже не вперше.

У багажному вагоні Укрзалізниці, як розповів координатор громадських організацій Володимир Гладишев, тільки наприкінці серпня та на початку вересня медичний інвентар, зокрема хірургічні набори та медикаменти, доставили у лікарні та реабілітаційні заклади Волновахи, Харкова та Миколаєва.