Друк
24.12.2015

На станції Київ-Пасажирський зустріли цьогорічного тримільйонного пасажира швидкісних поїздів

24 грудня 2015 року топ-менеджмент ПАТ «Укрзалізниця» зустрів цьогорічного тримільйонного пасажира швидкісних поїздів. Ним став мешканець Харкова Дмитро Морозов.

 

«Сьогодні ми перевезли цьогорічного тримільйонного пасажира, а з січня майбутнього року очікуємо на восьмимільйонного пасажира, що скористався послугами швидкісних поїздів з моменту запровадження послуги», - повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Олександр Завгородній. За словами очільника залізничної галузі, постійне зростання кількості пасажирів швидкісних поїздів свідчить про те, що послуги постійно вдосконалюються, щоб надати пасажирам найкращий рівень сервісу.

Цьогорічний тримільйонний пасажир прибув на залізничний вокзал у швидкісному поїзді сполученням Харків-Київ. Щасливчик отримав цінні подарунки та сертифікат на безкоштовну подорож у вагоні 1-го класу поїзда Інтерсіті+. За його словами, він сьогодні вранці придбав квиток і вирушив до Києва, а зазвичай подорожує поїздом не менше двох разів на місяць та задоволений рівнем якості послуг. «Це дуже зручно: вранці сів у поїзд, дістався до місця, вирішив свої питання, а ввечері є можливість знову сісти в поїзд і повернутися додому – до родини та близьких», - розповів Дмитро Морозов.

 

Довідка

З початку курсування швидкісних поїздів (травень 2012р.) перевезено 7,6 млн пасажирів, із них 84% пасажирів перевезено в чотирьох основних напрямках:

-       у харківському – 2,6 млн пас.,

-       у дніпропетровському (до Дніпропетровська, Красноармійська та Запоріжжя) – 1,7 млн пас.,

-       у донецькому (до Донецька, Костянтинівки) – 1,1 млн пас.,

-       у львівському (до Львова та Трускавця) – 1 млн пас.,

-       в інших (кримський, одеський, криворізький, тернопільський напрямки) – 0,7 млн пас.

Сьогодні швидкісні поїзди курсують за наступними напрямками: Харківський, Львівський, Донецький, Дніпропетровський, Одеський, Тернопільський, Криворізький.

Швидкісні маршрути обслуговують 10 електропоїздів виробництва Hyundai Rotem HRCS2 у 9 вагонній комплектації; 2 електропоїзди моделі ЕКр-1 виробництва ПАТ «КВБЗ» у 9 вагоній комплектації; 2 поїзди в складі по 5 вагонів на локомотивній тязі виробництва ПАТ «КВБЗ».