Друк
19.01.2015

Укрзалізниця розпочинає відбір кандидатів на посаду начальника Департаменту корпоративної інформатизації

19 січня Укрзалізниця розпочала відбір кандидатів на посаду начальника Департаменту корпоративної інформатизації. Прийом даних від кандидатів (резюме та інші документи) приймаються до 2 лютого 2015 року включно (включаючи вихідні). Усі охочі взяти участь у відборі повинні надіслати визначений пакет документів на електронну адресу: ckadrsk@lotus.uz.gov.ua. Вимоги до документів, що подаються, зазначені у файлах нижче.

Відбір кандидатів буде відбуватися у кілька етапів. Спершу буде сформовано перелік кандидатів. Попередній їх відбір проводитиме експертна група відповідно до того, як надходитимуть пропозиції від кандидатів. Під час оцінки кандидатів експертна група керуватиметься принципами прозорості, відкритості, професіоналізму  та  дієвості виключно у правовому полі.

Після спілкування з кожним із кандидатів-фіналістів керівник Укрзалізниці прийме рішення про призначення начальника Департаменту корпоративної інформатизації.

 

Вимоги до кандидатів на посаду начальника Департаменту корпоративної інформатизації Державної адміністрації залізничного транспорту України

Вимоги до пакету документів