Друк

Актуальна тема

04.07.2014

Шановні залізничники Південної сталевої магістралі, дорогі ветерани!

Сердечно вітаю вас із ювілеєм — 145-річчям з дня заснування Південної залізниці.
04.07.2014

Поїзд категорії Інтерсіті+ вітчизняного виробництва з’єднує Київ, Вінницю та Одесу і збільшує можливості для туризму

Завдяки поїзду вітчизняного виробництва, який виготовлено ПАТ «Крюківський вагобудівний завод», пасажири мають змогу швидше доїхати з Києва до Вінниці та Одеси порівняно з іншими поїздами, які курсують у цих напрямках. Таким чином розвиток швидкісного руху сприяє розкриттю туристичного потенціалу України.
03.07.2014

Залізничники отримають тринадцяту заробітну плату у третьому кварталі

Залізниці України працюють стабільно, вчасно виплачують зарплату працівникам та виконують всі соціальні зобов’язання перед колективами. У третьому кварталі залізничникам буде виплачено винагороду за підсумками роботи у 2013 році (тринадцяту зарплату). Про це повідомили в головному фінансовому управлінні Укрзалізниці.
03.07.2014

Відновлено залізничний рух через пошкоджений під час вибуху міст на перегоні Оріхівська – Мала Токмачка

З 17:00 2 липня 2014 року відновлено рух поїздів через залізничний шляхопровід на 252-му км перегону Оріхівська – Мала Токмачка (Запорізька область), який був пошкоджений у результаті підриву в ніч на 24 червня.
03.07.2014

Укрзалізниця роз’яснює: надання пільгових тарифів на перевезення вантажів має не корупційні, а законні підстави

Останнім часом у ЗМІ та серед різних протестно налаштованих громадян з’являються звинувачення, що Тарифна комісія Укрзалізниці, яку у 2006 році очолював нинішній генеральний директор Борис Остапюк, надала експедиторам знижки на перевезення низки транзитних вантажів ніби то неправомірно. Такі твердження мають суб’єктивний характер. Перевірки господарської діяльності Укрзалізниці і аудити не виявили зловживань з цього питання.