Друк

Актуальна тема

28.05.2015

ДП «Укрзалізничпостач» відстоює в суді право застосувати прозорий та економічно вигідний розрахунок вартості дизпалива

ДП «Укрзалізничпостач» 27 травня 2015 року подало до Окружного адміністративного суду м. Києва позов щодо дій Антимонопольного комітету України. Підприємство вважає незаконним рішення АМКУ, яким скасовано конкурсні торги на закупівлю дизпалива за формульним ціноутворенням. Залізнична галузь не може відмовитися від намірів розрахунку ціни на дизпаливо за формулою, що діє у світовій практиці. Тому Укрзалізничпостач просить суд скасувати рішення Антимонопольного комітету і захистити галузь від неправомірного перешкоджання намірам впровадити прозорий та ефективний механізм закупівлі палива за ціною, що діє на момент його постачання.
28.05.2015

З 29 травня Укрзалізниця перевозитиме пасажирів та вантаж за новими правилами

Для покращення обслуговування клієнтів і розширення переліку послуг Укрзалізниця перевозитиме пасажирів, вантаж і пошту за новими правилами. Для перевезення дітей у внутрішньому сполученні більше не потрібен оригінал свідоцтва про народження.
28.05.2015

Укрзалізниця з 31 травня відновлює залізничне сполучення з Маріуполем

Укрзалізниця з 31 травня відновлює залізничне сполучення з Маріуполем. Першим розпочне курсувати поїзд із Києва, пізніше – зі Львова. Відновлення руху стало можливим після відповідного погодження про відновлення руху поїздів на цій ділянці Міністерством внутрішніх справ та Службою безпеки України.
28.05.2015

Розраховуючи ціну дизпалива за формулою, у квітні залізнична галузь могла економити на кожній тонні до 2 тис. грн на день, але завадив АМКУ

ДП «Укрзалізничпостач», що здійснює централізовані закупівлі продукції для залізничної галузі, відстоює в Окружному адміністративному суді м. Києва право купувати дизпаливо прозоро й економічно вигідно. Державне підприємство в позові від 27 травня просить суд скасувати рішення Антимонопольного комітету, що не дозволяє застосувати формульне ціноутворення. Про це в ході брифінгу розповів в.о. начальника ДП «Укрзалізничпостач» Євген Хорощак.
28.05.2015

На залізничному транспорті зберігається пільговий проїзд для всіх найменш соціально захищених верств населення

Велика кількість категорій пільговиків і надалі зможе користуватися послугами залізничного транспорту за пільговою ціною та безкоштовно. Зокрема, через те, що з 1 червня зберігається пільговий проїзд для пенсіонерів за віком, до яких уже належить більшість громадян з категорій, для яких пільги відмінені, чорнобильців та інвалідів у приміському сполученні, а у дальньому сполученні пільгами й надалі зможуть скористатися 18 із 25 категорій.