Друк
29.01.2016

Укрзалізниця проведе презентацію для інвесторів у середу, 3 лютого 2016 року о 17.00 (за київським часом)

Як раніше повідомлялося, у листопаді 2015 року Державна адміністрація залізничного транспорту України, правонаступником якої є Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця" (далі – "Компанія") провело переговори з групою кредиторів у складі ICE Canyon LLC, Portland Worldwide Investments Ltd., Promeritum Investment Management LLP та VR Global Partners, L.P., які створили Ad Hoc Комітет.

Переговори відбулися у рамках реалізації програми EFF МВФ в Україні та завершилися домовленістю про основні комерційні умови для репрофілювання облігацій участі у позиці зі строком погашення у 2018 році на суму 500 000 000 доларів США з процентною ставкою 9,5 відсотків, випущених Шортлайн Пі-Ел-Сі.

Детальні комерційні умови запропонованого репрофілювання доступні за наступним посиланням: http://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/416004/

19 січня 2016 року Компанія розпочала процедуру отримання згод (consent solicitation), яка дозволяє держателям облігацій проголосувати щодо запропонованого репрофілювання. За умови завершення необхідних сертифікацій документи щодо отримання згоди є доступними для ознайомлення на веб-сайті: http://sites.dfkingltd.com/uz.

Компанія проведе презентацію для інвесторів за допомогою відео-трансляції та конференц-зв'язку у середу, 3 лютого 2016 року. Презентація відбудеться о 17.00 за київським часом (15.00 за лондонським часом, 10.00 за нью-йоркським часом).  

Метою відео-трансляції є презентація (і) обґрунтування та основних характеристик запропонованого репрофілювання; та (іі) нової корпоративної структури Компанії у результаті реорганізаційних процесів. Компанія також планує обговорити процедуру голосування, структуру та очікуваний процес реалізації репрофілювання. Також у інвесторів буде можливість поставити питання після презентації.

Інвестори, зацікавлені в участі у презентації мають зареєструватися за наступними посиланнями:

Відео-трансляція: http://webcast.openbriefing.com/uz_investor_presentation_03-02-2016/

Конференц-зв'язок: Click this link to register for the conference call