Друк
12.01.2015

У 2014 році на залізничних переїздах та коліях зменшилася кількість ДТП

Упродовж 2014 року на залізничних переїздах і коліях поза переїздами сталося 68 дорожньо-транспортних подій, що на 26 подій менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зокрема, зафіксовано 56 випадків ДТП на переїздах та 12 – на коліях поза переїздами.

Унаслідок ДТП загинуло 19 осіб та 34 травмовано. У порівнянні з відповідним періодом 2013 року кількість загиблих зменшилася на 4 особи, а кількість травмованих збільшилася на 7 осіб.

Найбільше – 22 дорожньо-транспортні пригоди на переїздах та коліях поза переїздами за січень-грудень минулого року сталися на Південно-Західній залізниці, 14 випадків ДТП зафіксовано на Львівській залізниці, 11 – на Одеській, 9 – на Придніпровській, 7 – на Південній та 5 – на Донецькій залізниці.

Усі ДТП на переїздах та коліях стаються через грубе порушення водіями автотранспорту правил дорожнього руху. Так, у поточному році  вже відкрито сумний рахунок. Одинадцятого січня на перегоні Сорочий Брід – Мотовилівка Південно-Західнї залізниці, на переїзді, що охороняється, при справнопрацюючій сигналізації локомотив зіткнувся з люлькою мотоцикла. У результаті ДТП водія смертельно травмовано.

Укрзалізниця в черговий раз закликає водіїв автотранспорту бути уважними і дисциплінованими на залізничних переїздах, відповідально ставитися до власного життя та неухильно дотримуватися правил дорожнього руху. Це дозволить уникнути аварій та забезпечити рух поїздів відповідно до їх графіка.