Друк

Актуальна тема

29.05.2014

Укрзалізниця ініціює індексацію тарифів на проїзд у пасажирських поїздах

Укрзалізниця пропонує провести індексацію тарифів на перевезення пасажирів залізничним транспортом у внутрішньому сполученні. Відтак залізничниками розроблено відповідний проект наказу Міністерства інфраструктури України, який розміщено на офіційному сайті відомства у розділі «Регуляторна діяльність».
29.05.2014

Тарифи на перевезення вантажів залізничним транспортом в межах України буде проіндексовано на 12,5 %

Влітку 2014 року планується здійснити індексацію залізничних вантажних тарифів (на перевезення у внутрішньому сполученні, експортних, імпортних) на 12,5 %, що у середньому за рік складатиме 6,2 %. За ініціативи Укрзалізниці підготовлено проект наказу Мінінфраструктури «Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги». Проект розміщено на офіційному сайті Міністерства у розділі «Регуляторна діяльність» для публічного обговорення. Після його погодження з іншими міністерствами та відомствами, державної реєстрації та офіційного опублікування нові тарифи почнуть діяти.
28.05.2014

З 1 червня на маршрут Київ-Запоріжжя-Київ буде повернуто швидкісний електропоїзд виробництва Hyundai Rotem

Українська залізнична швидкісна компанія повертає на маршрут Київ – Запоріжжя – Київ швидкісний електропоїзд виробництва Hyundai Rotem. Із Києва та Запоріжжя поїзд №732/731 Київ – Запоріжжя складом електропоїзда виробництва Hyundai Rotem відправлятиметься у рейс з 1-го червня.
28.05.2014

У графіку руху поїздів на 2014 – 2015 роки передбачено курсування 246 пар пасажирських поїздів

Першого червня 2014 року з 00 год. 00 хв. на залізничному транспорті України та країн СНД вводиться графік руху поїздів на 2014 – 2015 роки. У новому графіку передбачено курсування 246 пар пасажирських поїздів. Про це повідомив в інтерв’ю журналістам начальник головного пасажирського управління Укрзалізниці Ігор Бреус.
28.05.2014

Через падіння пасажиропотоку до АР Крим Укрзалізниця збільшує кількість поїздів до інших туристичних міст України

Пасажиропотік залізничним транспортом у напрямку АР Крим та зворотно лише за квітень 2014 року скоротився в середньому на 40%, а у травні - на 58% у порівнянні з минулим роком. Про це в інтерв’ю журналістам повідомив начальник головного пасажирського управління Укрзалізниці Ігор Бреус.