Друк
11.04.2016

Учасники форумів «Залізничні агенти змін» розробили низку перспективних проектів для розвитку галузі

ПАТ «Укрзалізниця» продовжує збирати проекти учасників форуму «Залізничні агенти змін». Вже надійшло 7 проектів, які отримали шанс бути реалізованими та принести користь галузі. 

Основні теми наданих проектів – вдосконалення систем управління, збільшення дохідності та підвищення якості обслуговування. Це актуальні та нагальні питання для нинішнього розвитку залізничної галузі України. Беззаперечною цінністю проектів є те, що вони розроблені саме залізничниками, які з середини знають проблеми, можливості та потреби галузі. Вони бажають удосконалити свою роботу та виробничі процеси й надають пропозиції, що ґрунтуються на власному досвіді. 

Наприклад, інженер 1 категорії Київської дистанції колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Костянтин Дода є ініціатором двох проектів: один стосується залізничного туризму, а у другому  розглядається автоматизація процесів продажу залізничних квитків. Обидві роботи направлені на популяризацію залізничного транспорту, покращення якості обслуговування пасажирів та збільшення дохідності.

Начальник сектору інформаційних технологій виробничого підрозділу «Харківський центр професійної освіти» регіональної філії «Південна залізниця» Дмитра Левченка має намір удосконалити автоматизовану систему кадрового діловодства АСУ «Кадри», що дозволить керівному складу філій товариства, працівникам кадрових підрозділів, Департаменту управління персоналом та соціальної політики оперативно в онлайн-режимі отримувати інформацію про звільнення та призначення на посаду працівників. Саме тому він став ініціатором проекту «Електронне адміністрування кадрових процесів. Моніторинг прийому/звільнення працівників ПАТ «Укрзалізниця».

Ще один проект «Інструкції по розробці та складанню технічних паспортів під’їзних колій», розроблений інженером Козятинської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Ігорем Горбатюком, піднімає питання врегулювання розбіжностей, які склалися в окремих регіональних філіях ПАТ «Укрзалізниця» стосовно оформлення, погодження, затвердження та вмісту технічних паспортів під’їзних колій.

Усі проекти учасників форуму передані до профільних департаментів, де з ними ознайомляться спеціалісти. У разі затвердження проектів будуть створені робочі групи з їх реалізації, до участі у яких увійдуть автори проектів.

Окрім цього, учасники форуму «Залізничні агенти змін» беруть активну участь у проектах ПАТ «Укрзалізниця». Так, до складу проектної групи з розвитку корпоративної системи оплати праці працівників увійшло чотири учасники форуму.

Нагадаємо, що форуми під гаслом «Залізничні агенти змін», ініційовані керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» відбулися у Києві,  Харкові та Дніпропетровську. Наступні форуми відбудуться зберуться у Львові 18 квітня, а 26 квітня – в Одесі.