Друк
08.04.2016

Відбулося перше засідання наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця»

Сьогодні, 8 квітня 2016 року, відбулося перше засідання наглядової ради публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

Згідно зі Статутом ПАТ «Укрзалізниця», наглядова рада є органом, що здійснює захист прав акціонерів товариства і в межах компетенції, визначеної законодавством і Статутом, контролює та регулює діяльність правління.

Наглядова рада складається з не менш як п’яти та не більш як одинадцяти осіб, які призначаються та звільняються у порядку, визначеному законодавством та Статутом ПАТ «Укрзалізниця». Строк повноважень членів наглядової ради становить три роки.

Наразі до складу наглядової ради входять сім осіб: директор департаменту державної власності Міністерства інфраструктури Юрій Гвоздєв, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юлія Ковалів, директор департаменту фінансів промисловості Міністерства фінансів Юрій Міськів,  заступник міністра інфраструктури – керівник апарату Володимир Омелян, перший заступник міністра Кабінету Міністрів України Олег Паракуда, перший заступник Голови Фонду державного майна Дмитро Парфененко, заступник міністра інфраструктури Микола Снітко.

За результатами засідання обрано голову наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» - заступника міністра інфраструктури – керівника апарату Володимира Омеляна. А також члени наглядової ради уповноважили обраного голову наглядової ради на підписання контрактів, що укладатимуться з членами правління ПАТ «Укрзалізниця.

Нагадаємо, ПАТ «Укрзалізниця» розпочало свою господарську діяльність 1 грудня 2015 року.