Друк
04.02.2016

У січні 2016 року сталося 4 ДТП на залізничних переїздах і коліях

Упродовж січня 2016 року на залізничних переїздах і коліях ПАТ «Укрзалізниця» сталося 4 дорожньо-транспортні події, у тому числі 3 – на переїздах і 1 – на колії поза переїздом. На щастя, внаслідок цих ДТП потерпілих немає.

 Водії автотранспорту і в новому році продовжують надміру легковажити за кермом, створюючи передумови для сумної статистики. Зокрема, за січень 2 ДТП було зафіксовано на Львівській залізниці та по одному – на Одеській і Південній залізницях.

Загалом кількість ДТП залишилася на тому самому рівні, що й у січні минулого року. Але цьогоріч поки що і водіям, і пасажирам пощастило уникнути травмувань внаслідок цих дорожньо-транспортних подій.

ПАТ «Укрзалізниця» нагадує, що всі ДТП на переїздах і коліях є наслідком порушень водіями автотранспорту правил дорожнього руху.

Шановні водії автотранспорту, не випробовуйте долю на залізничному переїзді. Якщо раптом автівка застрягне на рейках чи з технічних причин заглохне мотор, машиніст усе одно буде не в змозі зупинити поїзд миттєво. Навіть при екстреній зупинці гальмівний шлях поїзда може скласти до 800 метрів.