Друк

Актуальна тема

11.04.2016

Учасники форумів «Залізничні агенти змін» розробили низку перспективних проектів для розвитку галузі

ПАТ «Укрзалізниця» продовжує збирати проекти учасників форуму «Залізничні агенти змін». Вже надійшло 7 проектів, які отримали шанс бути реалізованими та принести користь галузі.
08.04.2016

Поїзд сполученням Київ – Трускавець матиме додаткову зупинку в Новоград-Волинському

Для зручності пасажирів філія «Українська залізнична швидкісна компанія» оптимізувала графік руху швидкісного поїзда Інтерсіті+ № 741 Дарниця, Київ – Трускавець. Відсьогодні, з 8 квітня 2016 року, окрім станцій згідно зі звичним графіком руху, він зупинятиметься ще й у Новоград-Волинському.
08.04.2016

До великодніх і травневих свят Укрзалізниця вже призначила 21 додатковий поїзд на 76 рейсів

Для перевезення пасажирів під час великодніх та травневих свят з 27 квітня по 11 травня Укрзалізниця призначила ще кілька поїздів у західному напрямку. Вони курсуватимуть до Івано-Франківська з Києва та Миколаєва. Загалом до послуг пасажирів вже 21 додатковий поїзд на 76 рейсів на найбільш популярних маршрутах.
08.04.2016

Відбулося перше засідання наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця»

Сьогодні, 8 квітня 2016 року, відбулося перше засідання наглядової ради публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».
07.04.2016

Інформація про проведення ПАТ «Укрзалізниця» конкурсу з відбору Страховика для здійснення добровільного медичного страхування працівників і пенсіонерів ПАТ «Укрзалізниця»

Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця» інформує про проведення конкурсу з вибору Страховика для здійснення добровільного медичного страхування працівників і пенсіонерів ПАТ «Укрзалізниця».