Друк

Актуальна тема

14.04.2016

Філія «ЦЗВ» запрошує громадськість та ЗМІ на розкриття пропозицій щодо закупівлі підшипників

15 квітня 2016 року об 11:00 Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» проведе процедуру розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю підшипників для вантажних та пасажирських вагонів.
13.04.2016

До Великодня та травневих свят Укрзалізниця збільшила періодичність курсування 7 цілорічних поїздів

Для задоволення підвищеного попиту пасажирів на подорожі залізницею під час великодніх та травневих свят Укрзалізниця збільшила періодичність курсування 7 цілорічних поїздів. Також до послуг мандрівників уже 21 додатковий поїзд на популярних напрямках.
13.04.2016

Учасники моніторингової групи з закупівель займуть керівні посади у філії «Центр забезпечення виробництва»

Правління ПАТ «Укрзалізниця» прийняло рішення призначити двох членів моніторингової групи з питань закупівель товарів, робіт та послуг для залізничної галузі на посади заступників начальника філії «Центр забезпечення виробництва».
13.04.2016

Укрзалізниця планує збільшити пропускну спроможність ділянки Комиш-Зоря – Волноваха

ПАТ «Укрзалізниця» опрацьовує можливість збільшення пропускної спроможності ділянки Комиш-Зоря – Волноваха з 13 до 16 пар вантажних поїздів на добу. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час зустрічі з представниками компанії «Метінвест» 12 квітня у Києві.
11.04.2016

У Львові та Одесі 18 та 26 квітня пройдуть форуми лідерів залізничних реформ

Лідери майбутніх реформ – ініціатори дієвих змін у залізничній галузі 18 квітня зберуться у Львові, а 26 квітня – в Одесі. Тут відбудуться четвертий та п’ятий форуми під гаслом «Залізничні агенти змін», ініційовані керівництвом ПАТ «Укрзалізниця».