Друк
27.04.2016

ПАТ «Укрзалізниця» вимагає від телеканалу «Інтер» спростувати недостовірну інформацію про діяльність залізничної галузі

ПАТ «Укрзалізниця» вимагає від телеканалу «Інтер» спростувати поширену недостовірну інформацію про діяльність залізничної галузі.  Відповідні скарги направлені до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та голові правління ПрАТ «ТЕЛЕКАНАЛ Інтер».

У своєму листі ПАТ «Укрзалізниця» повідомляє Нацраду України з питань телебачення і радіомовлення про свої вимоги до ПрАТ «ТЕЛЕКАНАЛ «ІНТЕР» щодо спростування поширених журналістами телеканалу «Інтер» у програмі «Подробності-ТВ» відомостей, які не відповідають дійсності, принижують ділову репутацію ПАТ «Укрзалізниця», а також негативно впливають на основні цілі та завдання діяльності товариства. Зазначена інформація була оприлюднена 20 квітня 2016 року на офіційному сайті телеканалу «Інтер» та в ефірі програми «Подробності-ТВ».

Поширена журналістами  телеканалу «Інтер» інформація щодо діяльності ПАТ «Укрзалізниця» не відповідає дійсності, не підтверджена жодними документами; не є інформацією, яка містилася в офіційних повідомленнях або одержана від органів влади у письмовій формі; не є дослівним цитуванням заяв, виступів чи посадових осіб органів влади; не є інформацією, яка є дослівним відтворенням матеріалів, поширених іншими засобами масової інформації, що є порушенням вимог Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Зі свого боку  в ПАТ «Укрзалізниця» сподіваються на адекватну оцінку зазначеного випадку з боку Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та відповідну реакцію з боку телеканалу «Інтер».

ПАТ «Укрзалізниця» закликає громадськість та засоби масової інформації не розповсюджувати неперевірену та недостовірну інформацію  і критично ставитися до опублікованих матеріалів. У разі оприлюднення неправдивої інформації про діяльність галузі ПАТ «Укрзалізниця» має намір захищати свою ділову репутацію та честь і гідність її посадових осіб у судовому порядку, адже розповсюдження недостовірної інформації, що дискредитує компанію чи особу, є порушенням чинного законодавства, прав та законних інтересів зазначених осіб.