Друк

Актуальна тема

27.04.2016

ПАТ «Укрзалізниця» вимагає від телеканалу «Інтер» спростувати недостовірну інформацію про діяльність залізничної галузі

ПАТ «Укрзалізниця» вимагає від телеканалу «Інтер» спростувати поширену недостовірну інформацію про діяльність залізничної галузі. Відповідні скарги направлені до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та голові правління ПрАТ «ТЕЛЕКАНАЛ Інтер».
27.04.2016

На 28 квітня 2016 року призначено рейс швидкісного поїзда Інтерсіті+ № 736/735 Київ – Запоріжжя – Київ

У зв’язку із підвищеним попитом на перевезення напередодні травневих свят, призначається додатковий швидкісний поїзд Інтерсіті+ з Києва до Запоріжжя.
27.04.2016

На станції Дарниця 5 травня 2016 року відбудуться урочистості з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

5 травня 2016 року у парку пам’яті загиблих залізничників у роки Другої світової, що поблизу станції Дарниця відбудуться урочистості з нагоди відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Заходи розпочнуться о 14:00 за адресою: вул. Привокзальна 3. Філія «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» запрошує представників засобів масової інформації взяти участь у заході.
27.04.2016

Через численні фінансово-господарські зловживання ПАТ «Укрзалізниця» змінює керівний склад чотирьох ключових підприємств залізничної галузі

Правління ПАТ «Укрзалізниця» прийняло рішення здійснити кадрові зміни у керівному складі чотирьох приватних акціонерних товариств у зв’язку з численними зловживаннями та порушеннями в роботі. Такі зміни необхідні для прозорої діяльності підприємств та викорінення корупції в галузі.
27.04.2016

Укрзалізниця закликає Павла Зіброва не ходити по коліях

Укрзалізниця закликає відомого українського співака не подавати поганий приклад ходінням по залізничних коліях у своїх кліпах. Ходіння по коліях – це небезпечно та може призвести до травмувань.