Друк

Актуальна тема

05.05.2014

У містах України відкрили новий сезон дитячі залізниці

На початку травня 2014 року у містах Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Львів, Запоріжжя, Рівне та Луцьк почали працювати дитячі залізниці. Унікальність дитячих залізниць у тому, що всю роботу (машиністів, провідників, колійників, начальників станцій, касирів) виконують юні залізничники під наглядом інструкторів. Зараз учні здають заліки педагогам-інструкторам за знаннями, набутими впродовж навчального року.
05.05.2014

Укрзалізниця змінила маршрут курсування 17 парам пасажирських поїздів східного напрямку

У зв’язку з перекриттям колій сторонніми особами на перегонах Слов’янськ – Шпичкине та Красний Лиман – Форпостна змінено маршрут курсування 17 парам пасажирських поїздів. До стабілізації ситуації вони курсуватимуть через ділянку Красноармійськ – Павлоград – Лозова. Затримка у русі зазначених поїздів може складати до 4 годин.
03.05.2014

До уваги пасажирів!

У зв‘язку з перекриттям колії на перегоні Слов’янськ – Шпичкине та Красний Лиман – Форпостна закрито продаж квитків на 17 пар поїздів та змінено маршрут їх прямування через Красноармійськ – Павлоград – Лозова
30.04.2014

Залізничники проводять профілактичну роботу з попередження дитячого травматизму на залізниці

Упродовж травня 2014 року на залізницях України проходитиме місячник інформаційно-роз’яснювальної роботи зі школярами. Метою заходу є попередження травмування неповнолітніх у зоні руху поїздів у період шкільних канікул та літніх пасажирських перевезень.
30.04.2014

У дитячих оздоровчих закладах залізничної галузі у 2014 році відпочинуть близько 20 тисяч дітей

У дитячих оздоровчих закладах залізничної галузі у 2014 році планується оздоровити близько 20 тисяч дітей. Загалом влітку цього року планується задіяти 23 дитячі заклади, розташовані в різних регіонах України.