Друк

Актуальна тема

20.08.2014

Транспортна міліція посилює охорону стратегічно важливих залізничних об'єктів

Загін із п’ятнадцяти співробітників транспортної міліції управління внутрішніх справ на Південно-Західній залізниці долучився до боротьби з терористами на сході. Згідно з наказом МВС України, правоохоронці транспортної міліції залізниць України мають посилити охорону стратегічно важливих залізничних об'єктів Придніпровської залізниці, про це повідомила галузева газета «Магістраль».
20.08.2014

Через бойові дії на сході України пошкоджена база для ремонту та експлуатації залізничної техніки

У зоні бойових дій, окрім залізничної інфраструктури, постраждали також ремонтна та експлуатаційна база Донецької залізниці: локомотивні і вагонні депо, колійна техніка. На двох станціях, звільнених українськими військами – депо Слов’янськ та Красний Лиман, – власними силами залізниць ведуться відновлювальні роботи.
19.08.2014

Поїзди зі Сходу України відправляються зі станцій Костянтинівка та Маріуполь

У зв'язку з руйнуванням залізничної інфраструктури на ділянках Донецьк-Ясинувата – Скотувата, Ясинувата – Авдіївка та Рутченково – Мандрикіне – Доля відправлення пасажирських поїздів дальнього сполучення здійснюється зі станцій Костянтинівка і Маріуполь.
19.08.2014

Борис Остапюк та Максим Бурбак відкрили у Краматорську залізничний вокзал після реконструкції

Сьогодні, 19 серпня, генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк та Міністр інфраструктури Максим Бурбак під час інспекційної поїздки у Донецьку область відкрили після реконструкції вокзальний комплекс станції Краматорськ.
19.08.2014

Борис Остапюк: залізнична лікарня у Красному Лимані реконструйована та готова приймати пацієнтів

Генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк та Міністр інфраструктури України Максим Бурбак 19 серпня відвідали реконструйовану залізничну лікарню у Красному Лимані.