Друк

Актуальна тема

02.09.2020

Укрзалізниця зекономила 29 млн грн на централізованих закупівлях пального через мережі АЗС

Укрзалізниця зекономила 29 млн грн завдяки централізованій закупівлі пального через мережі АЗС у рамках стратегії компанії з консолідації за основними категоріями витрат.
01.09.2020

Залізнична молодь долучилася до реформування Укрзалізниці

Молоді залізничники долучилися до реформування залізничної галузі. Днями, під час чотириденної конференції «Молоді обличчя — важливі рішення», вони проаналізували нагальні проблемні питання залізниці та шляхи їх вирішення. Захід пройшов з 26 по 29 серпня у навчально-методичному центрі Львівської залізниці.
01.09.2020

Укрзалізниця долучається до проєкту Мінінфраструктури та впроваджує єдиний квиток на поїзди та ще три види транспорту — Володимир Жмак.

Послуга стане доступною вже наприкінці вересня. Оформити єдиний квиток можна буде на транспортному порталі електронних послуг — e-transport.gov.ua. За його допомогою пасажири зможуть подорожувати поїздом, метро, автобусом та літаками. Електронний квиток буде зчитуватися за допомогою QR-коду на мобільному пристрої контролера.
01.09.2020

Через посилення карантинних заходів Укрзалізниця тимчасово скасувала зупинку низки поїздів в Івано-Франківську, Ізмаїлі та Новоселиці

За рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на залізничних станціях Івано-Франківськ, Ізмаїл та Новоселиця з 00:01 31 серпня закрито продаж квитків.
01.09.2020

Укрзалізниця оголошує відбір кандидатів на посади генеральних директорів двох клінічних лікарень товариства

У рамках реформи Міністерства охорони здоров’я України Укрзалізниця оголошує відкритий відбір на посади генеральних директорів Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті №1 та Львівської клінічної лікарні на залізничному транспорті.