Друк

Актуальна тема

17.04.2020

Укрзалізниця закупила 10 тис. експрес-тестів на COVID-19 та передає їх до відомчих лікарень

Укрзалізниця вживає всіх необхідних заходів для захисту своїх співробітників. Компанія вже закупила 10 тис. експрес-тестів на COVID-19 та передає їх до відомчих лікарень з метою проведення попереднього тестування на коронавірус співробітників із симптомами COVID-19.
16.04.2020

Івана Юрика призначено новим виконуючим обов'язки голови правління Укрзалізниці

Кабінет Міністрів України схвалив пропозицію наглядової ради Укрзалізниці звільнити Желька Марчека від виконання обов'язків голови правління та призначити Івана Юрика новим виконуючим обов'язки голови правління компанії.
14.04.2020

Наглядова рада Укрзалізниці прийняла рішення рекомендувати КМУ звільнити Желько Марчека з посади в.о. голови Правління

Наглядова рада Укрзалізниці прийняла рішення рекомендувати Кабінету Міністрів України звільнити Желько Марчека з посади виконуючого обов'язки голови Правління. Наглядова рада очікує, що це питання буде розглянуто на найближчому засіданні Кабінету Міністрів.
13.04.2020

Звіт щодо заходів із захисту працівників та забезпечення стабільної роботи галузі в умовах епідемії коронавірусу

Наглядова рада і правління Укрзалізниці у тісній співпраці з Міністерством інфраструктури України та органами охорони здоров’я впроваджують комплексну програму заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції серед працівників та мінімізації впливу ситуації на діяльність Товариства.
08.04.2020

Укрзалізниця презентувала вантажовідправникам новий продукт для ефективної організації залізничної логістики за нижчими цінами

Укрзалізниця 7 квітня 2020 року презентувала учасникам ринку новий продукт для ефективної організації залізничної логістики. Він передбачає побудову довгострокових партнерських відносин на засадах фіксованої ціни, гарантовану поставку вагонів на весь період співпраці та здешевлення послуги перевезення залежно від строку дії контракту. Презентація пройшла в онлайн-режимі засобами відеозв’язку Skype, до якої приєдналися близько 230 учасників.