Друк
14.02.2014

Обслуговування поїздів компанії Hyundai Rotem здійснюється в рамках контракту, інфраструктура Укрзалізниці відповідає правилам експлуатації

Інформація про неякісне обслуговування поїздів виробництва компанії Hyundai Rotem, яка останнім часом з’являється у ЗМІ, не відповідає дійсності.

Після придбання у 2012 році 10 електропоїздів виробництва компанії Hyundai Rotem між ДП «Українська залізнична швидкісна компанія» та компанією Hyundai Corporation був укладений контракт на здійснення сервісно-технічного обслуговування поїздів HRCS2 корейськими спеціалістами на період до листопада 2017 року.

Відповідно до умов цього контракту компанія Hyundai Rotem виконує сервісно-технічне обслуговування поїздів та їх ремонт відповідно до встановленого виробником регламенту. Спеціалісти Hyundai Rotem перед відправленням поїздів у рейс на кожен із них  оформляють чек-лист якості виконаної роботи із гарантією безпечного курсування поїзда.

Українська залізнична швидкісна компанія, згідно з контрактом, забезпечує локомотивні та поїзні бригади (стюардів) для експлуатації електропоїздів, здійснює роботи з екіпірування поїздів: очищення санвузлів, заправлення водою та піском та інше.  Спільно із кейтеринговою та клінінговою компаніями забезпечує належний санітарний стан поїздів та послуги харчування пасажирів на шляху прямування.

Стан інфраструктури Укрзалізниці відповідає вимогам Правил технічної експлуатації на залізницях України, про що свідчать огляди фахівцями  технічних пристроїв, відповідно до встановленої періодичності, колійного господарства, контактної мережі, пристроїв СЦБ та зв’язку, у тому числі спеціальними вагон-лабораторіями з оформленням підтверджуючих документів. Це також підтверджується безпечним курсуванням та експлуатацією поїздів формування країн Європи та СНД, а також поїздів формування Укрзалізниці, в тому числі рухомого складу чеської компанії Škoda Vagonka.

Нагадаємо, що як повідомив під час брифінгу 13 лютого генеральний директор представництва Hyundai Corporation Юн Сук Чой, нині в обслуговуванні електропоїздів задіяні 48 корейських фахівців, а для комплексного обстеження в Україну приїдуть ще 7 працівників компанії.