Друк

Актуальна тема

23.03.2021

Висадка та посадка у Львівській області залишаються доступними, контроль посилено

Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо віднесення Львівської області до переліку "червоних зон", Укрзалізниця не обмежуватиме висадку та посадку пасажирів у регіоні, як мінімум, до 30 березня включно.
22.03.2021

Пасажири Укрзалізниці зекономили понад мільйон гривень

Укрзалізниця, Bolt і Visa пропонують до 50% знижки на таксі до вокзалу. Акція стартувала в грудні 2020 року. За три місяці з початку акції цією послугою скористалися вже понад 25 000 пасажирів — вони зекономили більше 1 млн гривень.
22.03.2021

Укрзалізниця обмежуватиме висадку/посадку в «червоних зонах» виключно за рішенням Державних або регіональних комісій — автоматичного транспортного локдауну по Києву не буде

22 березня Кабінет Міністрів України погодив зміни щодо порядку застосування транспортних обмежень для «червоних зон». Так, транспортні обмеження вводитимуться окремими рішеннями відповідних Державних або регіональних комісій по кожному регіону, а не автоматично за фактом потрапляння регіону до офіційного переліку «червоних зон» за рішенням МОЗ.
19.03.2021

Залізничники готуються до проведення ремонтно-колійних робіт

Залізничники готуються до проведення робіт із реконструкції та капітального ремонту колії, які зазвичай виконуються в літній період. Загалом у цьому році Укрзалізниця планує відремонтувати близько 400 км колій та майже 800 км – оновити середнім ремонтом.
18.03.2021

Укрзалізниця бере активну участь у розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту, - Едвін Берзиньш

Укрзалізниця продовжує брати активну участь у розбудові й розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту. Про це повідомив виконавчий директор філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» АТ «Укрзалізниця» Едвін Берзиньш, за підсумками чергового засідання Робочої групи з розвитку ТМТМ, що відбулось 16-17 березня у Стамбулі.